SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Weronika wygra w sądzie z Solskim. Prokurator aresztowany

Na Wspólnej. Weronika wygra w sądzie z Solskim. Prokurator aresztowany

12.01.2016, godz. 16:00
Na Wspólnej odc. 2212. Henryk Solski (Tadeusz Falana), Klara Solska (Aleksandra Justa), Weronika (Renata Dancewicz)
Na Wspólnej odc. 2212. Henryk Solski (Tadeusz Falana), Klara Solska (Aleksandra Justa), Weronika (Renata Dancewicz) foto: TVN/X-NEWS

Sprawa rozwodowa Solskich z "Na Wspólnej" ma dla Weroniki Roztockiej (Renata Dancewicz) szczególne znaczenie. Ze względu na pamięć o zmarłym Adamie (Zbigniew Stryj) postanowiła uwolnić Klarę (Aleksandra Justa) od jej bezwzględnego męża, prokuratora okręgowego Henryka Solskiego (Tadeusz Falana). W 2216 odcinku "Na Wspólnej" Weronika osiąga swój cel i odnosi sukces - Solski zostaje aresztowany, a Klara, która przez lata była poniżana i bita przez brutala, może wreszcie odetchnąć z ulgą.

"Na Wspólnej" odcinek 2216 - środa, 3.02.1016, o godz. 20.15 w TVN

Adam Roztocki z "Na Wspólnej" pożegnał się z życiem, bo za bardzo przeżywał rozwód Klary i Henryka Solskich! Serce męża Weroniki nie wytrzymało stresu - Adam zmarł podczas operacji usuwania tętniaka aorty.

Po jego śmierci Weronika podjęła się obrony Klary przed jej mężem. Wiedziała, że Adam, by tego chciał. Dobro klientki było dla niego najważniejsze. Dlatego Roztocka, mimo gróźb i próby zastraszenia ze strony Solskiego, nie wycofała się.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kingę i Michała połączy gorący seks

W 2216 odcinku "Na Wspólnej" odbywa się decydująca rozprawa rozwodowa Solskich. Prokurator okręgowy jest bardzo pewny siebie. Kolejny raz próbuje wykazać przed sądem, że jego żona jest chora psychicznie, że wymaga stałej opieki i wymyśliła sobie, że przez lata się nad nią znęcał.

Weronika udowadnia jednak, że Solski kłamie. Klara przeszła załamanie nerwowe po śmierci ich dziecka, ale teraz już czuje się dobrze. W swojej linii obrony przekonuje sąd, że Klara przeszła załamanie nerwowe po śmierci ich dziecka, ale teraz już czuje się dobrze.

Patrz: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Żona prokuratora okręgowego zeznaje, że Henryk stosował woebec niej przemoc, że zamienił jej życie w piekło. Jej wersja wydarzeń jest tak wiarygodna, że sąd nie ma wątpliwości komu wierzyć. Dzięki zeznaniom Jerzego Kamysa (Wojciech Paszkowski), byłego wspólnika Adama, wychodzi na jaw, że prokurator zmusił Jerzego, by pomógł mu pogrążyć Weronikę. To on stoi za preparowaniem fałszywych długów Adama.

W 2216 odcinku "Na Wspólnej" sąd ogłasza wyrok w sprawie Solskich. Klara wreszcie rozwodzi się z Henrykiem, a prokuartor zostaje zawieszony i aresztowany.


ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: