SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Spowiedź Godlewskiego. Bogdan rzuci się na ginekologa

Na Wspólnej. Spowiedź Godlewskiego. Bogdan rzuci się na ginekologa

14.01.2016, godz. 07:20
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak)
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak) foto: TVN/X-NEWS

Awantura w ''Na Wspólnej''! Bogdan (Wojciech Brzeziński) nie wybaczy Godlewskiemu (Artur Dziurman), tego, że przez niego nie żyje Mateuszek. W dodatku, w 2215 odcinku ''Na Wspólnej'' Berg da się sprowokować lekarzowi i rzuci się na niego z pięściami. Joanna (Anna Cieślak) powstrzyma męża. Pogrążona w żałobie żona Bogdana z ''Na Wspólnej'' nie chce zemsty, bo wie, że to nie przywróci życia ich dziecku...

"Na Wspólnej" odcinek 2215 - wtorek, 2.02.1016, o godz. 20.15 w TVN

Dramat Bergów trwa! W ''Na Wspólnej'' Joanna urodziła bliźniaki, ale jedno z dzieci umarło zaraz po porodzie. Mały Mateuszek przeżyłby, gdyby lekarz prowadzący zgodził się na cesarkę - tego jest pewny Bogdan, który w 2210 odcinku ''Na Wspólnej'' usiłuje zaskarżyć Godlewskiego.

Zobacz: Na Wspólnej. Olaf uzależnił się od leków. Kochanek Marty zemdleje

Lekarz ma dobrą reputację, a sprawa będzie ciężka do wygrania. Godlewski poczuje się jednak wyjątkowo urażony i w 2215 odcinku ''Na Wspólnej'' złoży Bergom niezapowiedzianą wizytę.

Wyzna, że śmierć Mateuszka nie jest jego winą, bo chłopiec od początku był na nią skazany. Doda, że Joanna i Bogdan powinni się cieszyć, że udało mu się uratować ich córkę!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kingę i Michała połączy gorący seks

Bogdan wpadnie w szał i zaatakuje pyskującego lekarza. Joanna i Kasia (Julia Chatys) powstrzymają go w ostatniej chwili. Dodatkowo Berg dowie się, że w czasie porodu Joanny, Godlewski wziął sobie dyżur w prywatnej klinice i dlatego był nieobecny w szpitalu, w chwili, gdy najbardziej go potrzebowali!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: