SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna nie potrafi żyć bez synka Mateusza. Żona Bogdana nie chce zemsty na Godlewskim - ZWIASTUN 2213 odcinka

Na Wspólnej. Joanna nie potrafi żyć bez synka Mateusza. Żona Bogdana nie chce zemsty na Godlewskim - ZWIASTUN 2213 odcinka

20.01.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2205. Joanna (Anna Cieślak), Michalina (Zoe Messy)
Na Wspólnej odcinek 2205. Joanna (Anna Cieślak), Michalina (Zoe Messy) foto: TVN/X-NEWS

Po śmierci syna Bergowie z "Na Wspólnej"wynajmą adwokata, ale czy uda im się udowodnić, że Godlewski (Artur Dziurman) odpowiada za to, że Mateuszek (Edward Przepiórka) nie żyje? Joanna (Anna Cieślak) początkowo nie będzie chciała zeznawać. W 2213 odcinku "Na Wspólnej" Bogdan (Wojciech Brzeziński) zaciągnie ją jednak na spotkanie i wytłumaczy, że nie kieruje nim tylko żądza zemsty.

"Na Wspólnej" odcinek 2213 - czwartek, 28.01.2015, o godz. 20.15 w TVN

W 2213 odcinku ''Na Wspólnej'' Bogdan zacznie namawiać żonę na to, by skierować sprawę śmierci Mateuszka do sądu. Choć wygrana graniczy z cudem! W ''Na Wspólnej'' Berg wynajmuje adwokata, żeby pogrążyć ginekologa przed sądem.

Zobacz: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Żona Berga odmówi składania zeznań.- Nic nie jest w stanie zrekompensować mi straty dziecka - powie rozżalona Joanna i zarzuci mężowi, że zależy mu tylko na zemście.

Adwokat, którego zatrudni Berg wyzna szczerze, że sprawa będzie trudna. Godlewski ma świetną reputacje, a poza tym, dochodzenie może chwilę potrwać. Prawnik doda, że konieczne będą zeznania Joanny i lekarzy obecnych na porodówce. Dochodzenie i tak dojdzie do skutku, ale Godlewski oczywiście uzna, że nie popełnił żadnego błędu.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Anna Guzik w ciąży odejdzie z Na Wspólnej? Żaneta nie będzie mamą

W 2213 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna decyduje się złożyć zeznania razem z mężem. Jednocześnie wciąż jest przeciwna zemście za śmierć Mateuszka.

Przesłuchanie to dla Bergów traumatyczne przeżycie. Pełni żalu i wściekłości nie widzą, że ich walka wpływa destrukcyjnie na psychikę pozostałych członków rodziny...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2207 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: