SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Uczennica Gosi popełni samobójstwo na wycieczce? - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Uczennica Gosi popełni samobójstwo na wycieczce? - ZWIASTUN

26.01.2016, godz. 20:25
Na Wspólnej odc. 2212. Iza (Dorota Makaruk)
Na Wspólnej odc. 2212. Iza (Dorota Makaruk) foto: TVN/X-NEWS

Makabryczny finał wycieczki w "Na Wspólnej"! Gosia Zimińska (Anna Kerth) w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że uczniowie mogą tak bezwzględnie z niej zadrwić. W 2212 odcinku "Na Wspólnej" na wycieczce rozgrywa się tragedia. Jedna z dziewczyn, Iza (Dorota Makaruk) popełnia samobójstwo. Tak się przynajmniej wydaje Gosi kiedy znajduje zakrwawioną nastolatkę w jej pokoju...

"Na Wspólnej" odcinek 2212 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Od niedawna Gosia Zimińska z "Na Wspólnej" jest nauczycielką w szkole, w której jako dyrektorka pracuje jej matka, Danuta (Lucyna Malec). Jakiś czas temu zgłosiła się na ochotnika, by objąć wychowawstwo w klasie II b gdzie uczęszcza bardzo trudna młodzież.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Joanna i Bogdan oskarżą lekarza o zabicie ich synka Mateuszka

Danka ostrzegała córkę, że nie poradzi się z grupą rozwydrzonych nastolatków, ale Gosia się uparła. Młoda Zimińska wierzy, że jeśli okaże uczniom serce i zaufanie, to zdoła do nich dotrzeć. Bardzo się jednak myli i już w 2212 odcinku "Na Wspólnej" boleśnie się o tym przekonuje.

Klasa Gosi wyjeżdża na wycieczkę, którą obiecała im nauczycielka. Z powodu kiepskiej pogody znudzona młodzież wpada na szatański pomysł jak się zabawić kosztem Zimińskiej.

W pensjonacie rozlegają się krzyki i płacz nastolatek, które znajdują w pokoju zakrawioną Izę. Gosia jest wstrząśnięta widok uczennicy, która chciała popełnić samobójstwo. Od razu śpieszy jej z pomocą.

Patrz: Na Wspólnej. Ciąża Anny Guzik. Żaneta odejdzie z Na Wspólnej?


Rozstrzęsiona próbuje ratować Izie życie. Dopiero po chwili orientuje się, że dziewczyna tylko udaje martwą. Cała klasa wybucha śmiechem i kręci telefonami komorókowymi całą akcję nauczycielki.

Gniew Zimińskiej narasta z każdą chwilą. W końcu nie wytrzymuje i policzkuje Izę, czym naraża się na poważne konsekwencje. Czy Gosia będzie miała kłopoty za uderzenie nastolatki i jak ten głupi żart uczniów wpłynie na jej dalszą pracę w szkole?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2212 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: