SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Olaf oskarżony o doping! Marta pozna prawdę o Olafie - ZWIASTUN 2212 odcinka

Na Wspólnej. Olaf oskarżony o doping! Marta pozna prawdę o Olafie - ZWIASTUN 2212 odcinka

26.01.2016, godz. 19:30
Na Wspólnej odc. 2212. Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska)
Na Wspólnej odc. 2212. Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska) foto: TVN/X-NEWS

Olaf Kubicki (Maciej Brzoska) z serialu "Na Wspólnej" płaci wysoką cenę za to, że poniosła go ambicja. Nie chcąc stracić pracy trenera w klubie crossfitu sięgnął po doping - zdaje egzamin trenerski metaamfetaminą. W 2212 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) poznaj prawdziwe powody zwolnienie Olafa z klubu. Nie może uwierzyć, że ukochany znów ją okłamuje, a do tego naraża swoje życie zażywając podejrzane leki. Zobacz zwiastun 2212 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2212 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Dla Olafa pozycja najlepszego trenera w klubie jest nie tylko kwestią ambicji, ale także poczucia własnej wartości. Nie dość, że ostatnio forsował się ciężkimi trenigami, to jeszcze aby osiągnąć swój cel i zdać egzamin trenerski wspiera się niebezpiecznymi dla życia środkami dopingującymi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta aresztowana za przekręty finansowe. Jakub Marcinek wrabia żonę

I udało się! Olaf odniósł zwycięstwo na dopingu - po zażyciu metaamfetaminy! Z doskonałymi wynikami zdobył drugą klasę trenerską w crossficie. Ale jego rywal z klubu, Radek (Amin Bensalem) od razu wiedział co stoi za sukcesem Kubickiego. Przed szefem klubu oskarżył go o stosowanie dopingu. Między trenerami doszło nawet do szarpaniny.

Zdenerwowany szef kazał Olafowi zrobić testy - w przeciwnym razie zagroził mu zwolnieniem. Olaf nie miał innego wyjścia - musiał się do wszystkiego przyznać.

Patrz: Na Wspólnej. Ola lesbijką. Zakocha się w studentce Klaudii

W 2212 odcinku "Na Wspólnej" Marta dowiaduje się prawdy o Olafie… Przez długi czas nie może zrozumieć dlaczego szef zwolnił Olafa. Wściekła przychodzi do klubu i odkrywa prawdziwe powody wyrzucenia Kubickiego.
- Zwolniłem go przez kontuzję? Tak pani powiedział?
- To dlaczego? O co tu chodzi?
- O doping...

Konarska jest załamana – Olaf nie tylko znowu ją okłamał, ale też narażał własne życie! Kubicki nie ma nic na swoje usprawiedliwienie… Czy związek Marty i Olafa przetrwa tę kolejną ciężką próbę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2212 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: