SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna obwinia Bogdana o śmierć ich dziecka - ZWIASTUN 2205 odcinka

Na Wspólnej. Joanna obwinia Bogdana o śmierć ich dziecka - ZWIASTUN 2205 odcinka

12.01.2016, godz. 20:10
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak)
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak) foto: TVN/X-NEWS

Rozpacz Bergów z "Na Wspólnej" po śmierci ich syna Mateuszka (Edward Przepiórka) jest tak ogromna, że małżonkowie nie potrafią sobie z nią poradzić. Joanna (Anna Cieślak) jest w tak kiepskich stanie psychicznym, że nie chce się zająć swoją córką Michaliną (Zoe Messy) i całą swoją złość wyładowuje na Bogdanie (Wojciech Brzeziński). W 2205 odcinku "Na Wspólnej" w przypływie gniewu i bezradności obwinia męża o tę tragedię. Z kolei dla Bogdana jedynym winnym śmierci Mateuszka jest doktor Godlewski (Artur Dziurman).

"Na Wspólnej" odcinek 2205 - czwartek, 14.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Jak Joanna i Bogdana z "Na Wspólnej" poradzą sobie z bólem po śmierci synka? Czy serca młodych rodziców zniosą to cierpienie i pogodzą się w końcu z wyrokiem losu?

Niestety Bergów czekają bardzo trudne chwile. Mały Mateuszek nie żyje, a oni nie mogą się z tym pogodzić. Ich rozpaczy nie koi nawet fakt, że mają jeszcze córkę Michalinę. W 2205 odcinku "Na Wspólnej" kilka dni po dramatycznym porodzie i śmierci jednego z bliźniąt Joanna odmawia jedzenia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Mateuszka. Bogdan sam pochowa synka

Pielęgniarka uprzedza ją, że może stracić drugie dziecko, ponieważ Michalinka nie przeżyje bez pokarmu matki. Żona Bogdana nie potrafi jednak zająć się swoim dzieckiem. Myślami wciąż jest przy swoim zmarłym synku Mateuszku.

Tymczasem Bogdan pyta lekarza, który był obecny przy porodzie, dlaczego cesarskiego cięcia nie przeprowadzono wcześniej. Berg jest pewny, że gdyby doktor Godlewski (Artur Dziurman) zgodził się na zabieg nie byłoby komplikacji i Mateuszek by żył tak jak Michalinka.

Patrz: Na Wspólnej. Joanna odejdzie od Bogdana po śmierci ich syna?

Załamany próbuje przekonać żonę, że wszystkiemu winni są ginekolodzy, którzy odbierali poród. Joanna nie chce jednak tego słuchać. - Przestań... - mówi do męża spoglądając na niego z wyrzutem.
- Nasz syn nie żyje przez nich, a ja mam to tak zostawić?! Gdyby Godlewski był tutaj cały czas...
- Gdybyś ty wcześniej go znalazł... - Joanna zaczyna obiwiniać Bogdana o to, co się stało.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2205 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: