SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Bogdan oskarża Godlewskiego o zabicie Mateuszka - ZWIASTUN 2203 odcinka

Na Wspólnej. Bogdan oskarża Godlewskiego o zabicie Mateuszka - ZWIASTUN 2203 odcinka

11.01.2016, godz. 20:28
Na Wspólnej odcinek 2205. Joanna (Anna Cieślak), Michalina (Zoe Messy)
Na Wspólnej odcinek 2205. Joanna (Anna Cieślak), Michalina (Zoe Messy) foto: TVN/X-NEWS

Godlewski (Artur Dziurman) z "Na Wspólnej" odpowie za śmierć Mateuszka (Edward Przepiórka)? W 2203 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna (Anna Cieślak) przeżywa dramat po stracie dziecka. Bogdan (Wojciech Brzeziński) także jest roztrzęsiony. Nachodzi lekarza prowadzącego ciążę swojej żony i oskarża go o śmierć chłopca. Bogdan jest pewien, że gdyby Godlewski wydał zgodę na cesarkę, jego dziecko wciąż by żyło! Niedługo później załamani rodzice wytoczą lekarzowi sprawę w sądzie!

"Na Wspólnej" odcinek 2203 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć dziecka Bergów z "Na Wspólnej" to największa tragedia jaka mogła spotkać młodych rodziców. Doktor Godlewski odpowie za to, że Mateuszek nie żyje?

Zobacz: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Podczas porodu Joanny w 2202 odcinku ''Na Wspólnej'' doszło do komplikacji. Doktor Godlewski zniknął z porodówki, a lekarz, którzy został na oddziale bał się podjąć decyzję o cesarskim cięciu. W wyniku nieudanej akcji porodowej syn Bergów umarł.

W 2203 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna z trudem nawiązuje kontakt z rzeczywistością. Nie może uwierzyć, że jej synek nie żyje. Nie interesuje się też swoją córeczką Michaliną (Zoe Messy). Tymczasem Bogdan wdziera się do gabinetu ordynatora Godlewskiego. Jest przekonany, że gdyby cesarskie cięcie zostało wykonane wcześniej, mały Mateuszek by żył...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Joanna w depresji po stracie dziecka. Jej córka też umrze?

Spotkanie z lekarzem nic nie zmieni, a już na pewno nie wróci Mateuszkowi życia. Jednak w 2210 odcinku ''Na Wspólnej'' Berg wynajmuje adwokata, żeby pogrążyć ginekologa przed sądem. Uda się?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2203 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: