SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna w depresji po śmierci syna. Jej córka Michalinka też umrze? - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Joanna w depresji po śmierci syna. Jej córka Michalinka też umrze? - ZWIASTUN

10.01.2016, godz. 18:02
Na Wspólnej odcinek 2205. Joanna (Anna Cieślak), Michalina (Zoe Messy)
Na Wspólnej odcinek 2205. Joanna (Anna Cieślak), Michalina (Zoe Messy) foto: TVN/X-NEWS

Rodzina Bergów z "Na Wspólnej" długo nie zapomni o tym dramacie. Kiedy jedno z bliźniąt Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) - synek Mateuszek (Edward Przepiórka) - umiera zaraz po porodzie, kobieta pogrąża się w rozpaczy. Przestaje jeść i pić, a to grozi śmiercią drugiego dziecka! W 2205 odcinku ''Na Wspólnej'' pielęgniarka ostrzega Joannę, że jeśli nie zacznie się odpowiednio odżywiać nie będzie miała pokarmu i straci także córkę Michalinkę (Zoe Messy), która bardzo potrzebuje troskliwej opieki matki.

"Na Wspólnej" odcinek 2205 - czwartek, 14.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Joanna Berg z "Na Wspólnej" w depresji po stracie dziecka. W 2202 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna rodzi bliźniaki, niestety finał porodu jest bardzo dramatyczny. Wszystko przez lekarza, który nie zgodził się na cesarskie cięcie.

Zobacz: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Jedno z bliźniąt rodzi się z poważnym niedotlenieniem. Próba ratowania Mateuszka początkowo daje nadzieję, ostatecznie kończy się jednak niepowodzeniem. Bogdan i Joanna są w rozpaczy po śmierci chłopczyka.

W 2203 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna z trudem nawiązuje kontakt z rzeczywistością. Nie może uwierzyć, że jej synek nie żyje. Nie interesuje się też swoją córeczką. Tymczasem Bogdan wdziera się do gabinetu ordynatora Godlewskiego (Artur Dziurman). Jest przekonany, że gdyby cesarskie cięcie zostało wykonane wcześniej, mały Mateuszek by żył.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pierwszy seks Kasi i Dominika na dachu - GORĄCE ZDJĘCIA

Z dnia na dzień stan młodej mamy pogarsza się coraz bardziej. W 2205 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna odmawia jedzenia. Pielęgniarka uprzedza ją, że może stracić drugie dziecko, ponieważ nie przeżyje ono bez pokarmu matki. Czy córeczka Bergów też umrze?!

Tymczasem Bogdan pyta lekarza, który był obecny przy porodzie, dlaczego cesarskiego cięcia nie przeprowadzono wcześniej. Na dodatek Joanna obwinia męża o to, co się stało.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2205 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: