SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna nigdy nie wybaczy Bogdanowi śmierci ich syna - ZWIASTUN 2206 odcinka

Na Wspólnej. Joanna nigdy nie wybaczy Bogdanowi śmierci ich syna - ZWIASTUN 2206 odcinka

18.01.2016, godz. 13:15
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak)
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak) foto: TVN/X-NEWS

Dramat Bergów z "Na Wspólnej" trwa. Małżeństwo Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) przechodzi ciężką próbę. Po śmierci Mateuszka (Edward Przepiórka) ich relacje znacznie się pogarszają. Zrozpaczeni małżonkowie nie umieją razem przeżyć żałoby po zmarłym dziecku. W 2206 odcinku ''Na Wspólnej'' Joanna cały czas obwinia męża o tragedię. Czy to zniszczy ich związek? Co będzie z Joanną i Bogdanem w nowych odcinkach ''Na Wspólnej''?

"Na Wspólnej" odcinek 2206 - poniedziałek, 18.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Co będzie z Joanną i Bogdanem w nowych odcinkach ''Na Wspólnej''? Bergowie przeżywają dramat po śmierci syna. Czy trauma po stracie dziecka doprowadzi ich do rozwodu?

Zobacz: Na Wspólnej. Joanna odejdzie od Bogdana po śmierci ich syna?

Mateuszek umarł. Może byłoby inaczej, gdyby Godlewski (Artur Dziurman) był na miejscu i prowadził poród Joanny. On jednak zniknął i nie mógł podjąć decyzji o cesarskim cięciu, które akurat w tym przypadku było konieczne. Nowo narodzony chłopiec umarł, przeżyła tylko jego siostra bliźniaczka - Michalina (Zoe Messy).

To jednak nie pociesza Joanny, która wciąż rozpacza po stracie syna i o całą tragedię obwinia męża. Berg robił co mógł, ale to przecież nie on jest medykiem. Joanna jest w kiepskim stanie. Nie dba o nic, o córkę, ani o swoje małżeństwo. Bogdan zagryza zęby, bo wie, że jego żona na swój sposób przeżywa dramat.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Mateuszka. Bogdan sam pochowa synka

Czy emocje ostygną i Joanna pogodzi się z mężem? Bogdan też przeżywa śmierć syna, ale stara się być silny. Pod wpływem oskarżeń żony, zaczyna jednak przyjmować na siebie winę za śmierć Mateuszka...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2206 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: