SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Pierwszy raz Kasi i Dominika. Nastolatki stracą dziewictwo na dachu - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Pierwszy raz Kasi i Dominika. Nastolatki stracą dziewictwo na dachu - ZDJĘCIA

26.12.2015, godz. 19:02
Na Wspólnej odc. 2198. Dominik (Mateusz Gąsiewski), Kasia (Julia Chatys)
Na Wspólnej odc. 2198. Dominik (Mateusz Gąsiewski), Kasia (Julia Chatys) foto: TVN/X-NEWS

Para nastolatków, ich pierwszy raz i zmysłowe sceny w "Na Wspólnej" z udziałem najmłodszych kochanków! W 2198 odcinku "Na Wspólnej" Kasia Berg (Julia Chatys) i Dominik Kamiński (Mateusz Gąsiewski) przeżywają swój pierwszy raz. Dla oboja utrata dziewictwa jest sporym przeżyciem. Na miejsce upojnej nocy, która na zawsze pozostanie w ich pamięci, Dominik wybiera dach jednego z wieżowców w centrum Warszawy. Zobaczcie zdjęcia z naprawdę gorących scen w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2198 - poniedziałek, 4.01.2016, o godz. 20.15 w TVN

Widzowie "Na Wspólnej" muszą się przygotować na naprawdę sporą dawkę emocji. Ogień namiętności, który połączy Kasię i Dominika podczas ich pierwszego razu, na pewno rozpali wyobraźnię widzów. Pierwszy seks nastolatków już w 2198 odcinku "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Zakochani Kasia i Dominik są razem od niedawna, ale oboje zgodnie dochodzą do wniosku, że nie ma na co czekać i najwyższa pora, by ich związek nabrał zupełnie nowego wymiaru.

18-latka jest pewna uczuć swojego chłopaka, wie, że Dominik także szczerze ją kocha i nie chce jej wykorzystać. Udowodnił to już nie raz jak bardzo mu na niej zależy.

W 2198 odcinku "Na Wspólnej" Dominik organizuje specjalną randkę dla ukochanej - wieczór, który zapamięta na zawsze. Między nimi już od jakiegoś czasu iskrzy coraz bardziej. Już raz Kasia przyjęła go w seksownej bieliźnie nocnej.

Do niczego nie doszło tylko dlatego, że Dominik chce poczekać z seksem na moment, w którym jego ukochana będzie naprawdę gotowa. Poza tym zależy mu, żeby ich pierwszy raz odbył się w wyjątkowym miejscu.

Patrz: Na Wspólnej. Dramat Elżbiety. Mąż kochanki Igora zniszczy jej życie

W 2198 odcinku "Na Wspólnej" Dominik zabiera dziewczynę na dach budynku, z którego rozpościera się widok na całą Warszawę. Romantyczna sceneria sprawia, że między nastolatkami wybucha płomień pożądania. Aż wreszcie staje się to, o czym oboje marzyli od dawna...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2198 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: