SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Weronika dostaje pogróżki od prokuratora Solskiego

Na Wspólnej. Weronika dostaje pogróżki od prokuratora Solskiego

30.12.2015, godz. 15:51
Na Wspólnej odc. 2197. Weronika (Renata Dancewicz), Solski (Tadeusz Falana)
Na Wspólnej odc. 2197. Weronika (Renata Dancewicz), Solski (Tadeusz Falana) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" to dramatyczny finał sprawy rozwodowej jaką miał prowadzić prawnik. Zanim Adam zmarł podczas operacji usunięcia tętnika aorty bardzo przeżywał fakt, że Klara Solska (Aleksandra Justa) nie może uwolnić od brutalnego męża, prokuratora Solskiego (Tadeusz Falana), W 2197 odcinku "Na Wspólnej" Weronika chce poprowadzić sprawę Solkskich i pomóc Klarze, bo Adam na pewno by tego chciał. Solski nie zamierza tego tak zostawić. Grozi Weronice, tak jak groził Adamowi.

"Na Wspólnej" odcinek 2197 - środa, 30.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Żałoba Weroniki po śmierci Adama będzie trwała długo, ale praca pomoże jej choć na chwilę zapomnieć o tym, że straciła męża. Tuż po pogrzebie Adama podejmuje decyzję, że dokończy jego dzieło i pomoże Klarze Solskiej rozwieść się z bezwzględnym mężem.

Patrz: Na Wspólnej. Weronika w depresji po śmierci Adama widzi ducha męża

Kiedy w 2189 odcinku "Na Wspólnej" serca Adama nie wytrzymuje i nieprzytomny trafia do szpitala w jego domu dochodzi do awantury. Klara, która ukrywa się w domu Agnieszki (Katarzyna Walter), przyjaciółki Roztockich, bardzo liczy na pomoc prawnika.

Weronikę nachodzi jednak były wspólnik Adama, Jerzy (Wojciech Paszkowski), który od dawna jest pod silnym wpływem Solskiego.  Radzi on Adamowi, by zostawił sprawę Solskich, ponieważ to może być dla niego niebezpieczne.

Po śmierci i pogrzebie Adama pogrążona w żałobie Weronika przekonuje się na własnej skórze do czego zdolny jest Solski. W 2196 odcinku "Na Wspólnej" Klasa prosi Weronikę o odnalezienie notatek Adama z jej zeznań. Roztocka zabiera teczkę z biura męża, co widzi jego były wspólnik. Jerzy pyta Weronikę, czy zamierza przejąć sprawę Klary.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Dramat Elżbiety. Mąż kochanki Igora zniszczy jej życie

Roztocka waha się przez momonet, ale ze względu na pamięć po Adamie podejmuje się tej sprawy. W 2197 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka ostrzega ją przed konsekwencjami, jakie może ponieść kancelaria. Tymczasem Solski każe Jerzemu zastraszyć Weronikę. To tylko utwierdza ją w przekonaniu, że podjęła słuszną decyzję.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: