SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Monika odmówi Damianowi seksu

Na Wspólnej. Monika odmówi Damianowi seksu

07.12.2015, godz. 12:30
Na Wspólnej 2014 - nowa czołówka. Damian (Waldemar Błaszczyk), Monika (Sylwia Gliwa)
Damian (Waldemar Błaszczyk), Monika (Sylwia Gliwa) foto: TVN/X-NEWS

Drugiej tak szalonej pary nie ma w serialu "Na Wspólnej"! Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) tworzą naprawdę wybuchowe małżeństwo. Pomysły Moniki często spędzają sen z powiek senatorowi Cieślikowi, ale tym razem kobieta przechodzi samą siebie. W 2193 odcinku "Na Wspólnej" Monika grozi mężowi celibatem jeśli nie wyjadą razem do Brukseli.

"Na Wspólnej" odcinek 2193 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Kryzys w małżeństwie Moniki i Damiana z "Na Wspólnej" skończy się rozwodem?! Senator Cieślik ma anielską cierpliwość do żony, która uwielbia komplikować im życie.

Ostatnio Monika wpadła na pomysł, by wyjechali do Brukseli, bo tam polityczna kariera Damiana na pewno nabierze rozpędu. Jest tylko jeden problem - Cieślik nie chce nigdzie jechać. Woli zostać w Polsce i zaangażować się w pomoc bezdomnym.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika w depresji po śmierci Adama widzi ducha męża

Właśnie dlatego w 2193 odcinku "Na Wspólnej" rezygnuje z lekcji angielskiego. Pomaga bezdomnemu małżeństwu, o którym mówił mu Marian (Michał Kowalski), włóczęga, którego kilka tygodni temu Monika przygarnęła po ich dach dla dobra kampanii wyborczej Damiana.

Senator załatwia mieszkanie inwalidce i jej mężowi w domu opieki, by nie musieli dłużej koczować w  zrujnowanym budynku gdzie kiedyś była fabryka. Damian jest poruszony ich historią. Dociera do niego, że w Warszawie może dla bezdomnych i potrzebujących zrobić więcej, niż w Brukseli.

Patrz: Na Wspólnej. Marta i Olaf będą mieli wypadek

Kiedy oznajmia Monice, że zostają w Polsce, jego żona wpadła w szał. Urządza senatorowi awanturę  w w jego biurze. Damian jest jednak nieugięty. Monika sięga więc po ostateczny środek, który ma nakłonić męża do wyjazdu do Brukseli - szantaż.

Na wieść o tym, że Damian nie chce wyjeżdżać z Polski grozi mu, że nigdy więcej jej nie dotknie, a co za tym idzie o seksie może już tylko pomarzyć. Czy wizja małżeńskiego celibatu skłoni senatora do zmiany zdania?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: