SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga i Michał wrócą do siebie po śmierci Adama?

Na Wspólnej. Kinga i Michał wrócą do siebie po śmierci Adama?

21.12.2015, godz. 20:30
Na Wspólnej odcinek 2192, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odcinek 2192, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto:

Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" wrócą do siebie po śmierci Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj)? Śmierć przyjaciela będzie dla Brzozowskich traumą, pod wpływem której zrozumieją jak ulotne jest szczęście. W 2192 odcinku ''Na Wspólnej'' Michał spędzi dzień z byłą żoną i synem. Odprawi z kwitkiem Julię (Katarzyna Kołeczek), a ona zaproponuje, by zakończyli romans. To znaczy, że Brzozowscy jeszcze będą razem?

"Na Wspólnej" odcinek 2192 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

W 2191 odcinku "Na Wspólnej" Adam umrze podczas operacji usunięcia tętniaka aorty, którą przeprowadzą Kamil (Kazimierz Mazur) i Ostrowski (Marek Kalita). Na wieść o tym, że Adam nie przeżył Weronika pogrąży się w rozpaczy. Ale nie tylko ona będzie przeżywać śmierć ukochanego prawnika.

Zoabcz: Na Wspólnej. Marta i Olaf będą mieli wypadek

W 2192 odcinku ''Na Wspólnej'' Kinga odwiedzi Michała. Brzozowscy będą poruszeni śmiercią przyjaciela. Michał zacznie rozumieć, jak ulotne jest rodzinne szczęście. Czy po śmierci przyjaciela wybaczy żonie zdradę?

Kiedy w 2192 odcinku ''Na Wspólnej'' Julia proponuje Michałowi wspólny wieczór, ten odmawia. Kochanka proponuje, żeby zakończyli ten romans...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika w depresji po śmierci Adama widzi ducha męża

W 2195 odcinku ''Na Wspólnej'' Brzozowscy spotkają się na pogrzebie Adama, gdzie Michał wygłosi pożegnalną mowę. Czy Michał i Kinga wrócą do siebie pod wpływem tragedii Roztockiego? Są już po rozwodzie, ale wciąż łączy ich Ignaś (Bartek Kaszuba). Brzozowscy dla dobra dziecka wrócą do siebie?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: