SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Weronika i jej dzieci w żałobie po śmierci Adama

Na Wspólnej. Weronika i jej dzieci w żałobie po śmierci Adama

27.11.2015, godz. 10:00
Na Wspólnej odc. 2191. Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), Kacper (Jakub Koba)
Na Wspólnej odc. 2191. Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), Kacper (Jakub Koba) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" to potężny cios dla Weroniki (Renata Dancewicz) i dwójki jej dzieci! W 2191 odcinku "Na Wspólnej" Adam umrze podczas operacji usunięcia tętniaka aorty, którą przeprowadzą Kamil (Kazimierz Mazur) i Ostrowski (Marek Kalita). Na wieść o tym, że Adam nie przeżył Weronika pogrąży się w rozpaczy. Załamana wdowa będzie w tak fatalnym stanie psychicznym, że będzie musiała zażyć leki na uspokojenie.

"Na Wspólnej" odcinek 2191 - czwartek, 17.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

O tym, że Adam Roztocki z "Na Wspólnej" wiadomo było już od września. To właśnie wtedy Grażyna Wolszczak na swoim profilu na Facebooku umieściła zdjęcia z pogrzebu. I choć nie napisała, że chodzi o męża Weroniki, to internauci od razu się zorientowali. Podpowiedzią były szarfy na wieńcach pogrzebowych.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Adam Roztockiego z Na Wspólnej! ZDJĘCIA

Śmierć Adama w "Na Wspólnej" jest konsekwencją stresującej sprawy rozwodowej, którą prowadzi prawnik. Chodzi o prokuratora okręgowego Solskiego (Tadeusz Falana) i jego żonę Klarę (Aleksandra Justa). Adam bardzo angażuje się w pomoc kobiecie maltretowanej przez brutalnego męża nie zważając na groźby prokuratora. W końcu dochodzi do tragedii.

W 2189 odcinku "Na Wspólnej" Roztoccy ukrywają Klarę w domu Agnieszki (Katarzyna Walter), gdzie będzie całkowicie bezpieczna. Weronikę nachodzi wspólnik mecenasa, Jerzy, i radzi, by Adam zostawił sprawę Solskich, ponieważ to może być dla niego niebezpieczne. Podczas awantury serce Roztockiego nie wytrzymuje. Mąż Weroniki traci przytomność i trafia do szpitala.

Patrz: Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze, bo Zbigniew Stryj woli M jak miłość od Na Wspólnej?

Badania wykazują, że Adam ma tętniaka aorty. Ostrowski chce natychmiast przeprowadzić operację. W 2190 odcinku "Na Wspólnej" Roztocki prosi Weronikę, żeby przyprowadziła dzieci - chce je zobaczyć, zupełnie jakby przeczuwał zbliżającą się śmierć. Antosia (Gabrysia Jezolkowska) i Kacperek (Jakub Koba) ostatni razem przytulają się do taty.

W 2191 odcinku "Na Wspólnej" Kamil przekazuje Weronice tragiczną wiadomość - Adam nie żyje. Roztocka nie może w to uwierzyć. Wybucha płaczem i jest tak roztrzęsiona, że Kamil musi jej podać leki na uspokojenie. W tych trudnych chwilach jest z nią przyjaciółka Basia (Grażyna Wolszczak), która chce zabrać ją do swojego domu. Jednak wdowa się nie zgadza. Chce wrócić do dzieci i powiedzieć im o śmierci taty. Antosia i Kacperek bardzo przeżywają odejście Adama...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: