SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Mąż Weroniki umiera na sali operacyjnej

Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Mąż Weroniki umiera na sali operacyjnej

29.11.2015, godz. 09:25
Na Wspólnej odc. 2183. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj)
Na Wspólnej odc. 2183. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) foto: TVN/X-NEWS

Jak umrze Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej"? Śmierć Adama jest przesądzona. Już początku września nakręcono sceny śmierci i pogrzebu męża Weroniki (Renata Dancewicz). O tym, że coś złego dzieje się z Adamem widzowie przekonają się na własne oczy w 2183 odcinku "Na Wspólnej". To własnie wtedy Roztocki, którego bardzo dużo zdrowia kosztuje sprawa rozwodu prokuratora Solskiego (Tadeusz Falana) i jego żony Klary (Aleksandra Justa), zacznie się źle czuć. Serce Adama nie wytrzyma. Adam umrze podczas operacji w 2191 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2183 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Adam Roztocki umrze na serce! Do niedawna wiadomo było tylko tyle, że mąż Weroniki nie przeżyje choroby, a jego śmierć będzie związana z bardzo stresującą sprawą, którą prowadzi. Teraz wszystko zaczyna się układać w logiczną całość.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Adam Roztockiego z Na Wspólnej! ZDJĘCIA

To przez prokuratora Solskiego, który znęca się nad swoją żoną i nie pozwala jej na rozwód, Adam pożegna się z życiem. Śmierć Adama widzowie zobaczą w 2090 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w TVN w środę, 16.12.2015). Zanim nastąpi dramatyczny koniec Roztockiego widzowie zobaczą jak wiele stresów kosztuje go sprawa rozwodu Solskich.

Adam nie posłucha rad żony, która wiele razy prosiła go, by zrezygnował z reprezentowania Klary w sądzie. Roztocki próbował nawet przekazać sprawę wspólnikowi z kancelarii, Jerzemu (Wojciech Paszkowski), ale on kategorycznie odmówił, ponieważ Solski jest jego znajomym.

Patrz: Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze, bo Zbigniew Stryj woli M jak miłość od Na Wspólnej?

W 2183 odcinku "Na Wspólnej" Adam dowie  się, że żona prokuratora Solskiego, Klara, chciała odebrać sobie życie. Roztocki będzie tak zdenerwowany, że jego serce odmówi posłuszeństwa. Gdy dojdzie do siebie, pojedzie do kancelarii, gdzie zakończy współpracę ze wspólnikiem. Jego zdaniem Jerzy przyczynił się do próby samobójczej Klary.

Niestety Adam zignoruje te niepokojące objawy, które będą wskazywać na poważną chorobę serca. W 2189 odcinku "Na Wspólnej" zasłabnie za kierownicą samochodu i trafi do szpitala. Przy jego łóżku cały czas będą czuwać Weronika i dzieci - Antosia (Gabrysia Jezolkowska) i Kacperek (Jakub Koba).

Kiedy będzie wydawało się już, że stan Adama jest stabilny nastąpi gwałtowne pogorszenie. Badania przeprowadzone przez Kamila (Kazimierz Mazur), wykażą, że Roztocki ma tętniaka aorty! Adam umrze w 2191 odcinku "Na Wspólnej" w szpitalu podczas operacji.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: