SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Dlaczego mąż Weroniki umiera?

Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Dlaczego mąż Weroniki umiera?

16.12.2015, godz. 09:36
Na Wspólnej odc. 2190. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj), Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jezolkowska), Kacper (Jakub Koba)
Na Wspólnej odc. 2190. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj), Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jezolkowska), Kacper (Jakub Koba) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" uświadamia widzom jak kruche jest życie. Dopiero gdy dochodzi do tragedii, zastanawiamy się, czy musiała się wydarzyć. To pytanie stawia "Na Wspólnej" kiedy w 2191 odcinki Adam umrze podczas operacji.

"Na Wspólnej" odcinek 2191 - czwartek, 17.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Prokurator Henryk Solski (Tadeusz Falana) nachodzi Adama (Zbigniew Stryj) i Weronikę (Renata Dancewicz). Poszukuje żony, Klary (Aleksandra Justa), która podobno uciekła ze szpitala.

Zobacz: Na Wspólnej. Pogrzeb Adama Roztockiego. Weronika przeżyje dramat po śmierci Adama - ZDJĘCIA

Wkrótce kobieta przyjeżdża do Roztockich. Okazuje się, że nie wytrzymała szykan męża i podjęła próbę samobójczą. Adam i Weronika ukrywają kobietę w bezpiecznym miejscu. Roztocki oznajmia Solskiemu, że jest pełnomocnikiem Klary. Dochodzi do gwałtownej scysji, podczas której Solski grozi Adamowi zniszczeniem kariery.

Po awanturze prawnik czuje się źle, ale uważa, że to chwilowa słabość. Tymczasem dochodzi do kolejnej awantury między Adamem a jego wspólnikiem, Jerzym (Wojciech Paszkowski), gdy ten ostrzega Weronikę, by jej mąż nie mieszał się w sprawy Solskich.

Patrz: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

W 2189 odcinku "Na Wspólnej" po tej kłótni Roztocki traci przytomność. W szpitalu okazuje się, że prawnik ma tętniaka aorty. Wymaga natychmiastowej operacji. Niestety, w 2191 odcinku "Na Wspólnej" umiera podczas zabiegu. Weronika jest zdruzgotana. W jednej chwili jej życie legło w gruzach. Została sama z dwójką dzieci.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: