SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Adam Roztocki umiera w czasie operacji. Jak zmarli inni bohaterowie seriali?

Na Wspólnej. Adam Roztocki umiera w czasie operacji. Jak zmarli inni bohaterowie seriali?

17.12.2015, godz. 18:47
Na Wspólnej 2195. Pogrzeb Adama Roztockiego
Na Wspólnej 2195. Pogrzeb Adama Roztockiego foto:

Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) umiera w 2191 odcinku ''Na Wspólnej''. Mężczyzna niespodziewanie trafił do szpitala, gdzie okazało się, że ma tętniaka aorty. Konieczna była operacja, której Adam nie przeżyje... Już niedługo jego przyjaciele z ''Na Wspólnej'' spotkają się nad jego grobem. Dramatyczne i wzruszające sceny nie są jednak nowością dla fanów serialu. Zobaczcie, w jaki sposób umarli inni ekranowi ulubieńcy. Przypominamy śmierć Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), Olgi Rojko (Magdalena Boczarska) z ''Lekarzy'' i innych...

Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) pożegnała się z ''M jak miłość'' w 862 odcinku. Jej śmierć opłakiwały miliony Polaków. Nie tylko dlatego, że z serialem rozstawała się uwielbiana przez widzów bohaterka. Łzy spływały po policzkach fanom "M jak miłość" także ze śmiechu...Hanka zmarła nagle wskutek pęknięcia tętniaka mózgu po wypadku samochodowym, w którym uczestniczyła jako kierowca. Od tego czasu ludzie śmieją się, że to ''kartony zabiły Hankę Mostowiak''!

Zobacz: Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan odejdzie z Leśnej Góry? Mateusz Damięcki planuje podróż dookoła świata

Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) umarła w 1125 odcinku ''M jak miłość'' w czasie porodu. Szymek przyszedł na świat, ale Kasia na zawsze zniknęła z naszych ekranów. Marcin wciąż rozpamiętuje ukochaną, której nie zdążył poślubić. Niedawno w ''M jak miłość'' Chodakowski dowiedział się, że nad rodziną Mularczyków wisiała klątwa, więc Kasia musiała umrzeć.

Michał Łagoda (Paweł Okraska) umarł w szpitalu w 1071 odcinku ''M jak miłość''. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy po tym jak ktoś upozorował jego wypadek na autostradzie. Teraz wiadomo, że do wypadku przyczyniły się osoby trzecie, prawdopodobnie związane z sektą do której należała Małgosia (Joanna Korowniewska).

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka Sienkiewicz wróci do M jak miłość jako siostra bliźniaczka Kasi?

Dagmara Maciejewska (Anna Szymańczyk) pożegnała się z serialem ''Pierwsza miłość'' po tragicznym wypadku samochodowym. Daga straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Dziewczyna nie miała żadnych szans na przeżycie po zderzeniu ze śmietnikiem.

Magda (Karolina Nolbrzak) odeszła w 1836 odcinku "Na Wspólnej" po dramatycznym wypadku. Ciężko ranna Magda trafiła do szpitala gdzie przechodzi poważną operację. Lekarze robili wszystko, żeby uratować jej życie. Niestety nie udało im się...

Patrz: Śmierć w serialach. Kto umarł na szklanym ekranie w 2015 roku?

Olga Rojko (Magdalena Boczarska) umarła w 11 odcinku 3 sezonu serialu "Lekarze", po tragicznym wybuchu na stacji benzynowej i cesarskim cięciu. Śmierć Olgi z "Lekarzy" była wstrząsem dla widzów i Maksa (Paweł Małaszyński), który ginie trochę później. Mężczyzna umarł w 1 odcinku 4 serii ''Lekarzy'' po wypadku samochodowym.

Ksawery Rybiński (Sebastian Cybulski) z "Barw szczęścia" po wielu miesiącach choroby przegrał walkę z nowotworem mózgu i w 968 odcinku "Barw szczęścia" umarł w ramionach ukochanej Kasi Górki (Katarzyna Glinka).

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: