SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Groźby Solskiego. To przez prokuratora Adam umrze - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Groźby Solskiego. To przez prokuratora Adam umrze - ZWIASTUN

10.12.2015, godz. 19:15
Na Wspólnej odc. 2188. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) Solski (Tadeusz Falana)
Na Wspólnej odc. 2188. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) Solski (Tadeusz Falana) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć Adama (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" zbliża się wielkimi krokami. Poprzedzają ją dramatyczne wydarzenia związane ze sprawą rozwodową Solskich, której podjął się Adam. W 2188 odcinku "Na Wspólnej" Roztocki chce chronić Klarę Solską (Aleksandra Justa) przed jej brutalnym mężem prokuratorem. Henryk Solski (Tadeusz Falana) posuwa się do gróźb, by pozbyć się prawnika, który miesza się w ich małżeńskie sprawy.

"Na Wspólnej" odcinek 2188 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Adam Roztocki z "Na Wspólnej" przypłaca własnym życiem zaangażowanie w sprawę rozwodową swojej klientki Klary Solskiej i prokuratora okręgowego Henryka Solskiego. Nawet nie podejrzewa jak wysoką cenę przyjdzie mu zapłacić za pomoc kobiecie bitej i poniżanej przez męża tyrana.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha\

W 2188 odcinku "Na Wspólnej" Solski odwiedza Adam i Weronikę (Renata Dancewicz) Roztockich w ich domu. Pyta ich o swoją żonę, która uciekła ze szpitala. Wkrótce przestraszona Klara zjawia się w u Weroniki i Adama. Błaga swojego prawnika o pomoc, bo boi się wracać do męża. Wie, że Henryk urządzi jej piekło za to, że ośmieliła się wnieść pozew o rozwód.

Roztocki decyduje się chronić Klarę przed jej mężem. Nie zamierza pozwolić na to, by prokurator kolejny raz skrzywdził Klarę. Nie boi się go, choć zdaje sobie sprawę, że Solski to bardzo niebezpieczny i wpływowy człowiek, który jest zdolny do wszystkiego, by zatrzymać przy sobie żonę. 

Patrz: Na Wspólnej. Pożegnanie Adama z Weroniką i dziećmi przed śmiercią

Podczas spotkania Adama i Solskiego w restauracji z ust prokuratora padają groźby. Solski ostrzega Roztockiego, żeby nie mieszał się w nie swoje sprawy, bo gorzko tego pożałuje. - Zniszczę cię, masz moje słowo - grozi mu prokurator.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2188 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: