SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Sandra i Michel biorą drugi ślub. Tym razem w kościele - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Sandra i Michel biorą drugi ślub. Tym razem w kościele - ZDJĘCIA

19.11.2015, godz. 19:08
Na Wspólnej 2185. Sandra (Michalina Robakiewicz), Michel (Mariusz Ochociński)
Na Wspólnej 2185. Sandra (Michalina Robakiewicz), Michel (Mariusz Ochociński) foto: TVN/X-NEWS

Sandra (Michalina Robakiewicz) i Michel (Mariusz Ochociński) z "Na Wspólnej" wzięli ślub, żeby oszukać urząd imigracyjna, a znaleźli prawdziwą miłość! Uczucie, które połączyło małżonków doprowadza ich do ołtarza. W 2185 odcinku "Na Wspólnej" Sandra i Michel biorą ślub w kościele. W otoczeniu rodziny i przyjaciół ślubują sobie wieczną miłość. Oboje są pewni, że małżeńska przysięga będzie ich łączyć aż do śmierci.

"Na Wspólnej" odcinek 2185 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Pierwszy ślub Sandry i Michela był fikcyjny. Dziewczyna zgodziła się wyjść za przyjeciela, by dzięki temu małżeństwu Białorusin mógł przedłużyć pobyt w Polsce, uniknął deportacji i dostał polskie obywatelstwo.

Nowożeńcy szybko jednak zrozumieli, że łączy ich znacznie więcej niż tylko przyjaźń. Nie potrzebowali zbyt wiele czasu, żeby zrozmieć, że naprawdę się kochają. Tylko Michel wiedział to od początku.

Patrz: Na Wspólnej. Czy Zuza i Kamil adoptują Tosię? Ula nie zgodzi się na nową siostrę

W 2185 odcinku "Na Wspólnej" nadchodzi dzień ślubu Sandry i Michela. Tym razem jest wszystko tak jak trzeba - kościół, a nie Urząd Stanu Cywilnego, rodzina, przyjaciele i szczere słowa małżeńskiej przysięgi.

To rodzice Sandry nalegali na to, by ich córka i jej mąż zostali połączeni węzłem małżeńskim przed Bogiem. Para początkowo chciała ze wszystkiego się wycofać, jednak Michel zakochał się w swojej "żonie" i postanowił walczyć o tę miłość. Sandra długo się opierała, jednak w końcu przyznała, że też go kocha.

Zobacz: Na Wspólnej. Śmierć i pogrzeb Adama Roztockiego! Zbigniew Stryj odejdzie z Na Wspólnej

Przed drugim ślubem Sandry i Michela przyjaciele pana młodego: Norbert (Michał Malinowski), Bruno (Dawid Czupryński), Jarek (Wojtek Rotowski) wybierają na wieczór kawalerski na plażę. Po pijackiej imprezie między Jarkiem a Elizą (Katarzyna Chorzepa) dochodzi do kłótni.

Świadkowie pary młodej zjawią się w kościelnej zakrystii w ostatniej chwili. Między nimi daje się wyczuć napięcie. Po ślubie Jarek po prosi ukochaną, żeby przestała się już na niego gniewać, ale Eliza jest nieustępliwa.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: