SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Serce Adama Roztockiego nie wytrzymuje - ZWIASTUN 2183 odcinka

Na Wspólnej. Serce Adama Roztockiego nie wytrzymuje - ZWIASTUN 2183 odcinka

02.12.2015, godz. 18:00
Na Wspólnej odc. 2183. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj)
Na Wspólnej odc. 2183. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) foto: TVN/X-NEWS

Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" prowadzi trudną sprawę i bardzo ją przeżywa. Emocjonalne przywiązanie do wykonywanego zawodu sprawi, że w 2183 odcinku ''Na Wspólnej'' prawnik zacznie się znacznie gorzej czuć. Mąż Weroniki (Renata Dacnewicz) nie przejmie się swoim stanem zdrowia, ale już niedługo trafi do szpitala. Wkrótce potem Adam z "Na Wspólnej" umrze.... Zobacz zwiastun 2183 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2183 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Adam Roztocki z "Na Wspólnej" umiera... Prawnik bardzo przeżywa sprawę rozwodu prokuratora Solskiego (Tadeusz Falana) i jego żony Klary (Aleksandra Justa).

Zobacz: Na Wspólnej. Pogrzeb Adam Roztockiego z Na Wspólnej! ZDJĘCIA

W 2183 odcinku ''Na Wspólnej'' Adam dowiaduje się, że żona prokuratora Solskiego, chciała odebrać sobie życie. Roztocki jest bardzo zdenerwowany. Gdy dochodzi do siebie, jedzie do kancelarii. Na miejscu Roztocki kończy współpracę ze wspólnikiem, który jego zdaniem przyczynił się do próby samobójczej Klary.

Po awanturze z Jerzym Adama zaczną męczyć bóle w klatce piersiowej, ale prawnik zbagatelizuje swój zły stan zdrowia. Dopiero w 2189 odcinku ''Na Wspólnej'' gdy zemdleje za kierownicą, trafi do szpitala, gdzie okaże się, że ma tętniaka aorty!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze, bo Zbigniew Stryj woli M jak miłość od Na Wspólnej?

W 2191 odcinku "Na Wspólnej" lekarze postanowią operować Adama, ale pacjent umrze w szpitalu podczas operacji. To dramat dla Weroniki, Antosi (Gabrysia Jezolkowska) i Kacperka (Jakub Koba).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2183 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: