SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Eliza i Jarek rozstaną się przez jej szefa!

Na Wspólnej. Eliza i Jarek rozstaną się przez jej szefa!

26.11.2015, godz. 11:08
Na Wspólnej 2185. Eliza (Katarzyna Chorzepa), Jarek (Wojtek Rotowski)
Na Wspólnej 2185. Eliza (Katarzyna Chorzepa), Jarek (Wojtek Rotowski) foto: TVN/X-NEWS

Zazdrość niszczy związek w "Na Wspólnej"! Jarek Berg (Wojciech Rotowski) kocha swoją dziewczynę Elizę (Katarzyna Chorzepa) i ufa jej, ale nie przeszkadza mu to szaleć z zazdrości o jej szefa Czarneckiego (Łukasz Pawłowski). W 2183 odcinku "Na Wspólnej" Eliza wraca z podróży służbowej z Helsinek. Jej jedno wspólne zdjęcie z przełożony doprowadza Jarka do furii. Młody Berg ma tego dosyć!

"Na Wspólnej" odcinek 2183 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Burzliwe rozstanie w "Na Wspólnej"? Czy to już naprawdę koniec miłości Elizy i Jarka, którzy przecież pokonali wiele przeciwności losu, by być i zamieszkać razem? Głównie niechęć rodziców dziewczyny do młodego Berga, który ich zdaniem nie nadaje się na zięcia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Śmierć Adama z Na Wspólnej. Adam umrze podczas operacji serca

Od kiedy Eliza zaczęła pracę w dużej korporacji na stanowisku asystentki Jarek zaczął być szaleńczo zazdrosny o ukochaną. Bo choć szef Elizy nie jest dla niego żadnym zagrożeniem, to Berg nie może znieść myśli, że jakiś mężczyzna kręci się przy jego ukochanej.

W 2183 odcinku "Na Wspólnej" Eliza wraca do Polski z zagranicznej delegacji do Helsinek. Szef przywozi ją z lotniska do domu. Jarek jest o to zły. Nie cieszy się nawet z prezentów od ukochanej. Wścieka się, bo podejrzewa, że szef Elizy chce ją uwieść.

Patrz: Na Wspólnej. Tosia przez Ulę ucieknie od Zuzy i Kamila


Dziewczyna Jarka ma dość jego zazdrości o Czarneckiego. Dochodzi do kolejnej kłótni zakochanych. Kilka dni później jest jeszcze gorzej. W 2188 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek, 14.12.2015) Jarek wyprowadza się z ich wspólnego mieszkania i wraca do domu rodzinnego. Przyznaje Bogdanowi (Wojciech Brzeziński) i Joannie (Anna Cieślak), że rozstał się z Elizą.

Berg radzi synowi, że powinien to jeszcze przemyśleć, bo przecież kocha swoją dziewczynę. Wieczorem Eliza przychodzi do Jarka. Przeprasza, bo nie chce się dłużej kłóćić. Wydaje się, że ich związek da się jeszcze uratować.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: