SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tosia nie chce być córką Zuzy i Kamila. Woli dom dziecka - ZWIASTUN 2182 odcinka

Na Wspólnej. Tosia nie chce być córką Zuzy i Kamila. Woli dom dziecka - ZWIASTUN 2182 odcinka

01.12.2015, godz. 20:11
Na Wspólnej odc. 2181. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Na Wspólnej odc. 2181. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) foto: TVN/X-NEWS

Po ucieczce Tosi (Julia Lewenfisz-Górka) z "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) odchodzą od zmysłów! Na szczęście w 2182 odcinku "Na Wspólnej" odnajdują Tosię w pogotowiu opiekuńczym. Hofferowie chcą ją zabrać z powrotem do swojego domu, lecz Tosia odmawia. Nie chce już być ich córką i woli się wychowywać w domu dziecka. Oczywiście to wszystko przez Ulę (Ania Niedźwiecka), która na każdym kroku okazuje jej swoją nienawiść.

"Na Wspólnej" odcinek 2182 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Zuza i Kamil z "Na Wspólnej" pragną stworzyć dla osierocnej Tosi, córki zmarłej pacjentki Hoffera prawdziwy dom i kochającą rodzinę, ale jest jeden problem. Ich córka Ula nie zgadza się, by adoptowali Tosię. Swoim podłym zachowaniem zmusza dziewczynkę do ucieczki z domu Hofferów.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Adama Roztockiego. Weronika płacze nad grobem męża

12-latka zabiera wszystkie swoje rzeczy i znika bez śladu. Zuza i Kamil nie tracą jednak zimnej krwi. Przerażeni zaczynają szukać dziewczynki. Tymczasem Tosia błąka się samotnie po mieście. Aż wreszcie dociera do pogotowia opiekuńczego i prosi o schronienie.

W 2182 odcinku "Na Wspólnej" Tosia odnajduje się w pogotowiu opiekuńczym. Jak tylko Kamil i Zuza dowiadują się o tym, natychmiast po nią jadą. Dziewczynka smutnym głosem oznajmia Hofferiom, że nie chce z nimi mieszkać.

- Możecie mnie odwiedzać w domu dziecka - mówi zasmucona Tosia. Zuza i Kamil przeżywają szok. Nie wiedzą jak przekonać Tosię do zmiany zdania. Podejrzewają, że jej decyzja ma związek z Ulą.

Patrz: Na Wspólnej. Sandra i Michel biorą drugi ślub. Tym razem w kościele - ZDJĘCIA

Adoptowana córka Hofferów zadręcza się wyrzutami sumienia z powodu tego jak traktowała Ulę. Dziadkowi Romanowi (Waldemar Obłoza) przyznaje się do, że była okrutna dla Tosi. Pod wpływem tej rozmowy przeprasza Tosię za to co jej zrobiła. Dziewczynki obejmują się jak prawdziwe siostry, ale czy to wystarczy, by Tosia zmieniła zdanie i została z Hofferami.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2182 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: