SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kamila odchodzi od Maksa - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Kamila odchodzi od Maksa - ZWIASTUN

01.12.2015, godz. 07:20
Na Wspólnej odc. 2180. Kamila (Anna Przygoda)
Na Wspólnej odc. 2180. Kamila (Anna Przygoda) foto: TVN

Zdrada Maksa (Adam Fidusiewicz) z "Na Wspólnej" wychodzi wreszcie na jaw. Maks sam przyznaje się Kamili (Anna Przygoda), że spędził noc z Iloną Zdybicką (Anna Samusionek). W 2181 odcinku "Na Wspólnej" Kamila nie może się pogodzić z tym, że Maks ją oszukał, zakpił z jej uczuć i przy pierwszej nadarzającej się okazji wskoczył do łóżka Ilonie. Nie wierzy w zapewnienia Maksa, że to był tylko seks bez znaczenia. Odchodzi od niego i tym samym porzuca też Wiktorka (Michał Szyszkowski), którego pokochała jak własne dziecko.

"Na Wspólnej" odcinek 2181 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej" zawsze dostaje to, czego chce! Kolejny raz zdołała uwieść i omamić Maksa, tym samym niszcząc jego związek z Kamilą, wrażliwą, troskliwą pielęgniarką, która szczerze pokochała Brzozowskiego oraz jego syna i chciała z nim stworzyć prawdziwą rodzinę dla Wiktorka.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Adama Roztockiego. Weronika płacze nad grobem męża

Kiedy w 2180 odcinku "Na Wspólnej" Ilona zaczyna szantażować Maksa, że powie Kamili o ich wspólnej nocy, mężczyzna nie ma wyjścia. Stojąc pod ścianą wybiera mniejsze zło - sam przyznaje się ukochanej, że ją zdradził z Iloną.

Wie bowiem, że była kochanka tak łatwo nie odpuści i zrobi wszystko, by pozbuć się Kamili. Szantaż i groźby to jej typowe metody działania. Przecież zagroziła mu już, że pójdzie do sądu i będzie walczyć o Wiktorka.

Dziewczyna Maksa w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że ukochany mógł dopuścić się zdrady. Łudziła się, że dostanie od niego pierścionek zaręczynowy, który były spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Zamiast oświadczyn z ust Maksa słyszy jednak przyznanie się do zdrady.

Patrz: Na Wspólnej. Eliza i Jarek rozstaną się przez jej szefa!

W 2181 odcinku "Na Wspólnej" Maks na próżno zapewnia Kamilę, że noc z Iloną nic dla niego nie znaczyła, że to był tylko seks, a tak naprawdę kocha tylko ją. Kamila nie wierzy w ani jedno jego słowo. Zdradzona i upokorzona odchodzi od Brzozowskiego! Zostawia też jego syna Wiktorka, którego pokochała jak matka. Zdybicka triumfuje, bo wreszcie pozbyła się rywalki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2181 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: