SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tosia ucieka od Zuzy i Kamila. Co się stanie z Tosią?

Na Wspólnej. Tosia ucieka od Zuzy i Kamila. Co się stanie z Tosią?

30.11.2015, godz. 20:34
Na Wspólnej odc. 2181. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Na Wspólnej odc. 2181. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) foto: TVN/X-NEWS

Dramatyczna ucieczka Tosi (Julia Lewenfisz-Górka) z "Na Wspólnej" od Hofferów! Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) chcą adoptować Tosię, ale to nie podoba się ich córce. Ula (Ania Niedźwiecka) boi się, że Tosia zabierze jej miłość rodziców i dlatego posuwa się do najgorszych podłości, by rywalka opuściła dom Hofferów. W 2181 odcinku "Na Wspólnej" Ula osiąga swój cel - Tosia ucieka do pogotowia opiekuńczego.

"Na Wspólnej" odcinek 2181 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Adopcja Tosi z "Na Wspólnej" staje pod znakiem zapytania przez Ulę! Córka Zuzy i Kamila nie zgadza się, żeby Tosia została jej siostrą i członkiem rodziny Hofferów. Choć 12-letnia dziewczynka po śmierci swojej mamy jest została sierotą, to Uli wcale nie jest jej żal.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Sandra i Michel biorą drugi ślub. Tym razem w kościele - ZDJĘCIA

Strach przed tym, że Tosia odbierze jej miłość Zuzy i Kamila doprowadza do tego, że zaczyna nienawidzić jej jeszcze bardziej. Na nic się zdają tłumaczenia Hofferów, którzy wyjaśniąją córce, że ani trochę nie przestali jej kochać, ale Tosia jest zupełnie sama na świecie i nie chcieliby, żeby trafiła do domu dziecka.

Jednak Ula absolutnie nie zgadza się, żeby Tosia z nimi została! Dziewczyna wyczuwa, że nie jest mile widziana u Hofferów, a Ula jest nie znosi. Co daje jej odczuć kiedy niszczy prezent, który Tosia dostała od swojej mamy. Dlatego w 2181 odcinku "Na Wspólnej" decyduje się na desperacki krok - ucieka z domu Hofferów.

Kamil i Zuza natychmiast zaczynają jej szukać. Nagłe zniknięcie Tosi zmienia podejście Uli do dziewczynki. Córka Hofferów czuje się winna zaginięcia rywalki. Ma nadzieję, że Tosia odnajdzie się cała i zdrowa, bo w przeciwnym razie ona nigdy sobie tego nie daruje.

Zobacz: Na Wspólnej. Śmierć i pogrzeb Adama Roztockiego! Zbigniew Stryj odejdzie z Na Wspólnej

W 2182 odcinku "Na Wspólnej" skruszona Ula wyznaje swojemu dziadkowi Romanowi (Waldemar Obłoza) jak okrutna była dla swojej rywalki. Tymczasem Zuza i Kamil odnajdują Tosię w pogotowiu opiekuńczym. Dziewczynka nie chce wracać do Hofferów, woli zostać w domu dziecka. Jedyną osobą, która może ją przekonać do zmiany zdania jest... Ula.

Zobacz ZWIASTUN 2181 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: