SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ula nie zgadza się, by Zuza i Kamil adoptowali Tosię - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Ula nie zgadza się, by Zuza i Kamil adoptowali Tosię - ZWIASTUN

23.11.2015, godz. 07:05
Na Wspólnej odc. 2174. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka)
Na Wspólnej odc. 2174. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka) foto: player.pl

Adopcja Tosi (Julia Lewenfisz-Górka) z "Na Wspólnej" doprowadza do poważnego kryzysu w rodzinie Hofferów. W 2176 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) chcą adoptować Tosię, córkę Magdy Lipiec (Małgorzata Klara), zmarłej pacjentki Kamila, ale Ula (Ania Niedźwiecka) nie zgadza się, by jej rodzice mieli kolejną córkę. Ula, która przeżyła piekło pobytu w domu dziecka, boi się, że Hofferowie wymienią ją na nowe dziecko.

"Na Wspólnej" odcinek 2176 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.10 w TVN

Po śmierci mamy Tosi z "Na Wspólnej" Zuza i Kamil przygarnęli dziewczynkę pod swój dach. Tosia została sierotą i nie ma nikogo, kto mógłby się nią zaopiekować. Kiedy w domu Hofferów pojawia się pracownica opieki społecznej po raz pierwszy pada pytanie czy Hofferowie chcą opiekować się Tosią do czasu, aż sąd zdecyduje o jej dalszym losie.

Zuza i Kamil nie mają wyjścia - obiecali dziewczynce, że nie oddadzą jej do domu dziecka, więc muszą się nią zająć. Wkrótce potem Kamilowi udaje się odnaleźć ojca Tosi. Jednak Kornacki (Łukasz Matecki) nie zamierza przejąć opieki nad Tosią. W 2173 odcinku "Na Wspólnej" mówi Hofferowi wprost, że nie interesuje go los Tosi. Tym samym skazuje ją na dom dziecka.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks zdradzi Kamilę z Iloną Zdybicką

Jedną nadzieją dla Tosi są Hofferowie, którzy mają już jedną adoptowaną córkę Ulę. Widząc rozpacza dziewczynki Zuza i Kamil podejmują decyzją o adopcji Tosi. Chcą jednak najpierw uzgodnić wszystko z Ulą. Córka Hofferów, która od samego początku nie kryła niechęci do Tosi, nawet nie chce słyszeć o powiększeniu ich rodziny.

Co prawda w 2176 odcinku "Na Wspólnej" tłumaczą swojej córce, że adopcja Tosi nie oznacza, że przestaną ją kochać, ale Ula nie daje się przekonać. Jej dziecięce serduszko nie rozumie, że rodzice chcą uratować Tosię przed domem dziecka. Dla córki Zuzy i Kamila nowa siostra jest zagrożeniem, bo może im odebrać miłość i zainteresowanie rodziców.

Zobacz: Na Wspólnej. Elżbieta za plecami Igora weźmie od męża pieniądze na mieszkanie

Ula nie zgodza się, żeby Tosia z nimi została. Kamil uspokoja Zuzę, że trzeba jej dać trochę czasu, ale jednocześnie nie mogą zbyt długo zwklekać, by Tosia nie żyła w ciągłe niepewności. Zuza boi się, że Ula nie zmieni zdanie. Jednak mąż przekonują ją, że jeśli do tego dojdzie, to i tak oni muszą postawić na swoim. Nie może być bowiem tak, że Ula będzie miała decydujący wpływ na ich rodzinę.

Zobacz ZWIASTUN 2176 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: