SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza i Kamil adoptują Tosię. Ula pozbędzie się rywalki?

Na Wspólnej. Zuza i Kamil adoptują Tosię. Ula pozbędzie się rywalki?

18.11.2015, godz. 18:30
Na Wspólnej odc. 2174. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka)
Na Wspólnej odc. 2174. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka) foto: player.pl

Czy Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) z "Na Wspólnej" będzie córką Hofferów? Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) chcą adoptować Tosię. W 2174 odcinku "Na Wspólnej" zauważają jednak, że ich adoptowana córka Ula (Ania Niedźwiecka) wprost nie znosi osieroconej dziewczynki. Martwią się nie tylko tym jak adopcja Tosi wpłynie na ich życie, ale także na życie Uli, która zaczyna traktować Tosię jak rywalkę.

"Na Wspólnej" odcinek 2174 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.15 w TVN

Zuza i Kamil adoptują Tosię? Tak ważna decyzja wiąże się z rewolucją w rodzinie Hofferów, lecz oboje wiedzą, że nie mogą postąpić inaczej. Jeśli oni jej nie przygarną, to 12-letniej córka zmarłej pacjentki Kamila trafi do domu dziecka.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Drugi ślub Sandry i Michela

W 2174 odcinku "Na Wspólnej" Tosia nie może pogodzić się z tym, że trafi do sierocińca. Wypytuje Ulę o dom dziecka. - Jak jest w tym domu dziecka? Powiedz prawdę... Ja tam pójdę, muszę wiedzieć - stwierdza zasmucona Tosia, która powoli pogodziła się już z losem sieroty.

Córka Zuzy i Kamila w szczegółach opowiada jej o smutnych rzeczach, które ją tam czekają. - Tam nie masz nic swojego... - zaczyna swoją opowieść Ula, która sama przeszła przez to piekło.
- A jak wezmę swojego misia, którego dała mi mama, nie będzie mój?
- Będzie, dopóki ci ktoś go nie zabierze. Tam ciągle ktoś coś komuś zabiera - tłumaczy jej Ula.

Zobacz: Na Wspólnej. Śmierć i pogrzeb Adama Roztockiego! Zbigniew Stryj odejdzie z Na Wspólnej

- I to jest najgorsze?
- Najgorsze jest to, że dla nikogo nie jesteś najważniejsza. I chodzisz sobie do szkoły i widzisz jak po inne dziewczynki przychodzi mamusia i pyta je o wszystko. A ty nikogo nie obchodzisz. Nawet nikt cię nie skrzyczy za złą ocenę. Nie martw się, ładna jesteś. Może ktoś cię zaadoptuje tak jak mnie - pociesza ją Ula.

Tosia pogrąża się w smutku. Zuza nie może patrzeć na tragedię dziecka, które nie jest niczemu winne, że los tak okrutnie je doświadczył. Kamil widzi już tylko jedno rozwiązanie. - Przyszło ci kiedyś do głowy, żeby ona u nas została. Ja wiem, że to jest poważna decyzja, która zmieni całe nasze życie...
- Tak, ale Uli też... - dodaje Zuza.

Kilka dni później, w 2176 odcinku "Na Wspólnej" Hofferowie przekazują Uli wiadomość, że chcą adoptować Tosię. Ich córka jest jednak temu przeciwna. Zazdrosna o to, że Tosia odbierze jej miłość rodziców zaczyna traktować dziewczynkę jak rywalkę.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: