SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Roman Hoffer ma brata?! - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Roman Hoffer ma brata?! - ZWIASTUN

12.11.2015, godz. 13:00
Na Wspólnej odc. 2172. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna), Wacek (Tomasz Sapryk)
Na Wspólnej odc. 2172. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna), Wacek (Tomasz Sapryk) foto: TVN/X-NEWS

Sensacja w "Na Wspólnej"! Po latach wychodzi na jaw, że Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) ma brata, o którego istnieniu nawet nie wiedział? W 2172 odcinku "Na Wspólnej" Roman odbiera telefon od nieznajomego mężczyzny, który prosi go o spotkanie i zwraca się do niego "bracie"! Kiedy Hoffer staje z nim oko w oko nie ma pojęcia kim jest Wacek.

"Na Wspólnej" odcinek 2172 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.10 w TVN

Brat Romana Hoffera po latach wkracza do jego życia?! Ale czy na pewno tajemniczy Wacek jest rodziną Hoffera, który co prawda wychował się w domu dziecka, lecz do tej pory żył w przekonaniu, że nie ma rodzeństwa?

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kamila i Maks rozstaną się przez Ilonę Zdybicką

W 2172 odcinku "Na Wspólnej" dziwny telefon od mężczyzny, który nazywa go swoim bratem, jest szokiem dla Romana. Nieznajomy rozmawia z Hofferem jakby był mu bardzo bliski. Tyle tylko, że Roman nie rozpoznaje nawet jego głosu, nie ma zielonego pojęcia z kim rozmawia i czy Wacek naprawdę jest jego krewnym.

Mimo dręczących go wątpliwości zgadza się z nim spotkać w kawiarni w Warszawie gdzie obaj kiedyś bardzo często bywali. Roman nie zna tego miejsca, więc prosi Honoratę (Aleksandra Konieczna), by mu towarzyszyła. Podejrzewa bowiem, że nie kojarzy Wacka, bo wciąż ma jakieś kłopoty z pamięcią. Zaledwie kilka tygodni temu odzyskał pamięć po brutalnym pobiciu.

Patrz: Na Wspólnej. Czy Zuza i Kamil adoptują Tosię? Ula nie zgodzi się na nową siostrę

Roman i Honorata przyjmują zaproszenie nie nieznajomego. Podczas spotkania Hoffer udaje, że wie kim jest Wacek. Ale prawda jest taka, że za nic w świecie nie może go sobie przypomnieć. W związku z tym to niemożliwe, żeby był jego bratem.

Wacek rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości Romana - okazuje się, że przyjaźnili się w dzieciństwie, przez długi czas byli dla siebie jak bracia. Teraz po latach Wacek odnalazł Romana, bo akurat przyjechał do Warszawy, by znaleźć internat dla swojej 16-letniej córki Pauliny (Dagmara Bryzek), która chce się uczuć technikum fryzjerskim.

Jak dawny przyjaciel Romana wpłynie na życie Hoffera i jego rodziny? Co wyniknie z pojawienia się Wacka w "Na Wspólnej"? Czas pokaże...

Zobacz ZWIASTUN 2172 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: