SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks zdradzi Kamilę z Iloną Zdybicką

Na Wspólnej. Maks zdradzi Kamilę z Iloną Zdybicką

02.11.2015, godz. 16:00
Na Wspólnej odcinek 2170, Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2170, Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz) foto:

Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) z "Na Wspólnej" odzyska Maksa (Adam Fidusiewicz)? Wszystko na to wskazuje. Cwana Zdybicka wraca do gry i wciela w życie plan pozbycia się Kamili (Anna Przygoda). Wszystko zaczyna się w 2170 odcinku ''Na Wspólnej'' gdy byli kochankowi wyjeżdżają razem w w podróż służbową. Przebiegła Ilona znów mąci i wmawia Maksowi, jak bardzo tęskni za przeszłością.

"Na Wspólnej" odcinek 2170 - środa, 11.11.2015, o godz. 20.10 w TVN

Stara miłość nie rdzewieje, a bohaterowie "Na Wspólnej" są na to najlepszym dowodem. Chociaż w ich przypadku to ciężko wyczuć czy chodzi o poważne uczucie czy tylko pożądanie!

W 2170 odcinku ''Na Wspólnej'' podczas wyjazdu do Białegostoku, którego pretekstem jest nowa ogromna inwestycja Ilona wyznaje Maksowi, że wciąż tęskni za tym, co łączyło ich w przeszłości. Brzozowski jest zdezorientowany i nie ma ochoty na powrót do Zdybickiej.

Jednak jak wiadomo, Ilona jest zdolna do wszystkiego, żeby osiągnąć swój cel. Wieczorem, po wygranych negocjacjach biznesowych, zaprasza Maksa do swojego pokoju i zaczyna go całować. A Brzozowski nie jest w stanie oprzeć się tym pieszczotom - zdradza Kamilę ze swoją byłą.

Zobacz: Na Wspólnej. Elżbieta za plecami Igora weźmie od męża pieniądze na mieszkanie

W 2173 odcinku ''Na Wspólnej'' Maks z Kamilą i Wiktorkiem spędzają uroczy dzień na pikniku. Tymczasem Ilona nie daje spokoju Brzozowskiemu – wydzwania i sms-uje do niego. Po południu zdenerwowany Maks wpada do Zdybickiej z pretensjami – żąda, by w końcu dała mu spokój! Ilona nie słucha –wyznaje Maksowi miłość i namiętnie go całuje! Chwilę później byli kochankowie lądują w łóżku.

Patrz: Na Wspólnej. Zuza i Kamil adoptują Tosię? Ojciec Tosi jej nie chce!

Następnego dnia Ilona znów przychodzi do mieszkania Maksa. Czuje się w nim jak u siebie. Kama jest zirytowana obecnością Zdybickiej. Prosi Maksa, aby wyznaczył matce Wiktorka jakieś granice. Ale Ilona zupełnie nie przejmuje się tym, co mówi Maks. Uświadamia Brzozowskiemu, że ich wczorajszy seks nie był przypadkowy, bo pomiędzy nimi jest ogromna chemia!

Czy Ilona zniszczy związek Kamili i Maksa? To więcej jak pewne! Cwana Zdybicka wraca do gry i zrobi wszystko, by pozbyć się nowej partnerki Brzozowskiego.

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: