SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza i Kamil adoptują Tosię? Ojciec Tosi jej nie chce!

Na Wspólnej. Zuza i Kamil adoptują Tosię? Ojciec Tosi jej nie chce!

29.10.2015, godz. 07:45
Na Wspólnej odcinek 2168. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Na Wspólnej odcinek 2168. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć matki Tosi (Julia Lewenfisz-Górka) z "Na Wspólnej" jest wstrząsem nie tylko dla osieroconej dziewczynki, ale także dla Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur), którzy przygarniąją Tosię do siebie. Hofferowie staję przed trudną decyzją. W 2167 odcinku "Na Wspólnej" pracownica opieki społecznej (Joanna Gajor) wypytuje ich czy chcą być rodzicami zastępczymi dla Tosi. Czy Zuza i Kamil adoptują córkę zmarłej pacjentki Hoffera?

"Na Wspólnej" odcinek 2167 - czwartek, 5.11.2015, o godz. 20.10 w TVN

Podczas pobyty Magdy Lipiec (Małgorzata Klara) w szpitalu między Tosią a Kamilem narodziła się nić sympatii. Rezolutna, bystra dziewczynka, która w przyszłości chce zostać lekarzem, stała się członkiem rodziny Hofferów. To właśnie oni zajmowali się Tosią gdy stan jej matki się pogorszył.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Rozwód Brzozowskich. Michał zabierze Kindze syna Ignasia

Po śmierci Magdy nie ma nikogo, kto mógłby zająć się dziewczynką. Zrozpaczona Tosia zostaje zupełnie sama na świecie. Kamil zabiera ją do swojego domu i próbuje odnaleźć jakąś dalszą rodzinę Tosi. Zdaje sobie sprawę, że w przeciwnym razie córka jego pacjentki trafi do domu dziecka.

Dzień przed pogrzebem matki Tosi, w 2167 odcinku "Na Wspólnej", Hofferów odwiedza pracownica opieki społecznej. Zarzuca im, że zbyt późno złożyli zawiadomienie o śmierci Magdy Lipiec. Pyta, czy Zuza i Kamil chcą sprawować opiekę nad dziewczynką do czasu, aż sąd zdecyduje o jej dalszym losie. Hofferowie się zgadzają, bo nie obiecali już Tosi, że nie oddadzą jej do sierocińca.

Patrz: Na Wspólnej. Basia ofiarą gwałtu! Broni się butelką

Tosia zostaje z Hofferami, a w tym czasie Kamil rozpoczyna poszukiwania jej ojca. Podczas pogrzeby Lipcowej zauważa na cmenatrzu płaczącą kobietę, która jak się okazuje jest dawną przyjaciółką zmarłej. W 2168 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer dowiaduje się kto jest ojcem Tosi i gdzie można go znaleźć.

Kilka dni później odwiedza znanego prawnika w jego kancelarii. Opowiada mu o sytuacji Tosi, która może trafić do domu dziecka jeśli on nie przejmie opiekę nad swoją córką. Ale ojciec Tosi nie chce jej znać...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: