SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Iwo zdradza Kingę z byłą dziewczyną Sylwią

Na Wspólnej. Iwo zdradza Kingę z byłą dziewczyną Sylwią

28.10.2015, godz. 20:43
Na Wspólnej odc. 2163. Iwo (Jakub Wieczorek), Sylwia (Sylwia Nowak)
Na Wspólnej odc. 2163. Iwo (Jakub Wieczorek), Sylwia (Sylwia Nowak) foto: TVN/X-NEWS

Tacy faceci jak Iwo (Jakub Wieczorek) z "Na Wspólnej" nigdy się nie zmieniają! Kinga Brzozowska (Ilona Wrońska) naiwnie wierzy, że kochanek darzy ją prawdziwym uczuciem i jest w stanie stworzyć z nią stabilny związek. Jednek już w 2163 odcinku "Na Wspólnej" Iwo pokazuje swoją prawdziwą twarz. Przy pierwszej nadarzającej się okazji kochanek Kingi zdradza ją ze swoją byłą dziewczyną Sylwią (Sylwia Nowak).

"Na Wspólnej" odcinek 2163 - czwartek, 29.10.2015, o godz. 20.10 w TVN

To koniec romansu Kingi i Iwa w "Na Wspólnej"! Ich gorące uczucie, które narodziło się od pożądania niestety właśnie się kończy. Po tym jak Kinga odeszła od Michała (Robert Kudelski), Iwo jakby stracił nią zainteresowanie. Bo co innego kochanka, z którą spotyka się na namiętne schadzki, a co innego partnerka z dzieckiem w trakcie rozwodu...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Rozwód Brzozowskich. Michał pogrąża Kingę przed sądem

Między kochankami już od jakiegoś czasu nie układa się najlepiej. Wyprowadza Kingi do innego mieszkania tylko pogorszyła sprawę. Poza tym Iwo nie odnajduje się w roli nowego tatusia Ignasia (Bartek Kaszuba). To wszystko doprowadza do napięć między Kingą a jej ukochanym, które w 2163 odcinku "Na Wspólnej" osiągają punkt kulminacyjny.

Stosunki między nimi są tak bardzo napięte, że do awantury dochodzi nawet w pracy! Po południu Brzozowska chce przeprosić kochanka. Dręczą ją wyrzuty sumienia, że ostatnio w ich związku ciągle dochodzi do jakiś kłótni. Dzwoni do niego, jednak ten nie odbiera.

Zobacz: Na Wspólnej. Kinga zdradzona przez kochanka! Przyłapuje Iwa z inną

W tym czasie Iwo spotyka się ze swoją byłą dziewczyną Sylwią. Zaprasza ją na wino do swojego domu. Podczas sekretnej schadzki byłych kochanków w ogrodzie nie brakuje świec, które tworzą między nimi romantyczny nastrój. Po kilku kieliszkach Iwo przestaje się kontrolować. Daje się ponieść pożądaniu i spędza upojną noc z Sylwią.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: