SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Iwo zostawi Kingę dla byłej kochanki - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Iwo zostawi Kingę dla byłej kochanki - ZWIASTUN

14.10.2015, godz. 15:15
Na Wspólnej odcinek 2155. Kinga Brzozowska (Ilona Wrońska), Iwo (Jakub Wieczorek)
Na Wspólnej odcinek 2155. Kinga Brzozowska (Ilona Wrońska), Iwo (Jakub Wieczorek) foto: TVN/X-NEWS

Kochanek Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska) z "Na Wspólnej" z wiernością ma niewiele wspólnego, więc naprawdę dobrze się dobrali. Romans Kingi i Iwa (Jakub Wieczorek) przechodzi ostatnio trudne chwile. A wszystko dlatego, że Kinga postanowiła wyprowadzić się od ukochanego, by nie stracić syna Ignasia (Bartek Kaszuba). W 2155 odcinku "Na Wspólnej" Iwo pokazuje Kindze jak "bardzo" ją kocha. Tego dnia umawia się na spotkanie ze swoją była dziewczyną Sylwią (Sylwia Nowak).

"Na Wspólnej" odcinek 2155 - czwartek, 15.10.2015, o godz. 20.10 w TVN

Naiwność Kingi i jej ufność w to, że Iwo naprawdę ją kocha są zdumiewające. Dla namiętnego kochanka porzuciła swojego męża Michała (Robert Kudelski), bo wierzy, że z Iwem będzie szczęśliwą i spełnioną kobietą, że razem stworzą nową rodzinę dla Ignasia. Ale Iwo nie jest typem faceta, który przyjmuje na siebie jakiekolowiek zobowiązania.

Patrz: Na Wspólnej. Kinga zdradzona przez kochanka! Przyłapie Iwa z inną

Kinga znajduje się w potrzasku. Jej namiętność i uczucia do Iwo stają się coraz silniejsze. Nie ma jednak złudzeń –  doskonale wie, że, aby nie stracić Ignasia, musi zamieszkać sama. Zdesperowana decyduje się na ten krok. Liczy jednak na wyrozumiałość Iwa.

Ku jej zaskoczeniu z ust kochanka padają jednak zupełnie inne słowa! Nie tak wyobrażał sobie ich związek i nie wie, czy chce dalej w niego brnąć.

W 2155 odcinka "Na Wspólnej" Kinga pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do wynajętego mieszkania. Iwo kąśliwie pyta, czy będą się jeszcze spotykać. - Może ta kawalerka to przystanek w drodze powrotnej na Wspólną?

Przeczytaj: Na Wspólnej. Basia ofiarą gwałtu! Kto zgwałci Basię?

Kiedy Brzozowska zaprasza go na parapetówkę we dwoje, kochanek oznajmia, że jest umówiony na spotkanie ze swoją byłą dziewczyną! Tego samego dnia flirtuje z Sylwią przez telefon. - Nie mam planów, więc może się skuszę.... Iwo i Sylwia wybierają się razem do kawiarni. Między nimi znów iskrzy. Była kochanka Iwa nie ukrywa, że chciałaby go odzyskać.

Kochanek Kingi zapewnia Sylwię, że nie jest zaintersowany odnowieniem ich znajmości, ale z trudem się jej opiera. Udaje mu się odrzucić pokusę zdrady, ale nie na długo. Już w 2165 odcinku "Na Wspólnej" Iwo zdradza Kingę z Sylwią. 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

ZWIASTUN 2155 odcinka "Na Wspólnej" >>>


 

 


 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: