SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola znów porwana!? Atak paniki Oli - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Ola znów porwana!? Atak paniki Oli - ZWIASTUN

04.10.2015, godz. 11:24
Na Wspólnej odc. 2144 Ola (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl), Danuta (Lucyna Malec)
Na Wspólnej odc. 2144 Ola (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl), Danuta (Lucyna Malec) foto: TVN/X-NEWS

Od porwania Oli (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" minęło już kilka tygodni, ale ona wciąż nie uporała się z tymi traumatycznymi przeżyciami. Ola nie chciała się zgodzić na terapię u psychologa choć cały czas cierpi na ataki lęku i paniki. W 2148 odcinku "Na Wspólnej" wsiada do samochodu intruktora krav magi i widząc, że zatrzaskują się drzwi zaczyna głośno krzyczeć, by natychmiast ją wypuścił.

"Na Wspólnej" odcinek 2148 - poniedziałek, 5.10.2015, o godz. 20.10 w TVN

Czy po porwaniu Ola odzyska dawną radość życia i wyrzuci z pamięci wszystkie dramatyczne chwile, których doświadczyła gdy jej chłopak Jacek (Mateusz Król) uwięził ją w szopie i próbował wywieźć do domu publicznego w Niemczech?

Na razie nic na to nie wskazuje, bo Ola doznała trwałego urazu psychicznego i cierpi na napady lęku. Do tego stopnia, że boi się wyjść sama na ulicę i nie czuje się bezpiecznie w towarzystwie obcych mężczyzn.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga zabierze Michałowi syna Ignasia i wyjedzie z Polski!

W 2148 odcinku "Na Wspólnej" do Oli wracają najgorsze koszmary z porwania. Impulsem wywołującym te dramatyczne wspomnienia jest spotkanie z intruktorem krav magi. Ola postanawia zapisać się na treningi, bo chce nauczyć się samoobrony.

Patrz: Na Wspólnej. Ola wyzna Danielowi miłość i zniszczy jego związek z Łucją

Po pierwszych zajęciach instruktor proponuje jej podwiezienie do domu. Kiedy Zimińska wsiada z mężczyzną do samochodu, dopada ją atak paniki! Widok zamykają się drzwi przywołuje obraz tragicznych chwil, które przeżyła kiedy pojechała ze swoim chłopakiem Jackiem do Berlina. Nowy ukochany okazał się handlarzem żywym towarem, który poderwał Olę, by ją porwać, a potem wywieźć do Niemiec i zrobić z niej luksusową prostytutkę.

Przerażona Ola zaczyna krzyczeć, że chce wyjść. Żąda od trenera, by jak najszybciej otworzył drzwi. Strach przed porwaniem jest tak silny, że Ola wpada w panikę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: