SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Czy Ola umrze w wypadku? Marek Zimiński znajdzie ciało zabitej dziewczyny

Na Wspólnej. Czy Ola umrze w wypadku? Marek Zimiński znajdzie ciało zabitej dziewczyny

11.09.2015, godz. 07:59
Na Wspólnej odc. 2134. Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej odc. 2134. Marek (Grzegorz Gzyl) foto:

Ola (Marta Wierzbicka) z ''Na Wspólnej'' umrze? O tym czy Ola zginie widzowie przekonają się  2136 odcinku "Na Wspólnej". Tuż po tym jak policja ruszyła w pościg za Jackiem (Mateusz Król) i dwoma innymi porywaczami, którzy chcieli wywieźć uprowadzone dziewczyny do domu publicznego w Niemczech, doszło do strzelaniny i wypadku. Samochód porywaczy wypadł z drogi. W 2136 odcinku ''Na Wspólnej'' wezwany na miejsce tragedii Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl) znajdzie worek ze zwłokami... Po akcji policji będzie jedna ofiara śmiertelna...

"Na Wspólnej" odcinek 2136 - poniedziałek, 14.09.2015, o godz. 20.10 w TVN

Chwile grozy w ''Na Wspólnej''! Ola i reszta porwanych dziewczyn mają zostać przetransportowane do domu publicznego w Niemczech. Plan porywaczy na szczęście się nie powodzi, bo do akcji wkracza policja.

Zobacz: Na Wspólnej. Daniel uratuje Olę z rąk porywaczy

Po tym jak funkcjonariusze zatrzymali furgonetkę, Ola zaczęła krzyczeć. Policjanci zorientowali się, że mają do czynienia z przestępcami i bez wahania ruszyli w pościg. Akcja policji kończy się niebezpiecznie. Konieczne jest użycie broni. W strzelaninie zginie jedna z porwanych dziewczyn.

W 2136 odcinku ''Na Wspólnej'' policja zatrzymuje bandytów i uwolnia dziewczyny, a na miejscu szybko zjawi się Marek. Zimiński przeżywa szok. Dziewczyna, do której podchodzi nie jest jego córką. Zdezorientowany Marek błąka się po miejscu tragedii, ale nie znajduje Oli. Zauważa jednak czarny worek ze zwłokami leżący na ziemi. Ojciec Olki jest przekonany, że stało się najgorsze.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga zostawi Michała i wyjedzie za granicę! Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

Na szczęście Ola po chwili wychodzi z karetki i rzuca się ojcu na szyję. Marek może odetchnąć z ulgą i przytulić odnalezioną córkę. Co będzie dalej z Olą Zimińską w ''Na Wspólnej''? Marek nie pozwoli jej więcej skrzywdzić!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: