SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Porwana Ola zginie z rąk Jacka? Co się stanie z Olą?

Na Wspólnej. Porwana Ola zginie z rąk Jacka? Co się stanie z Olą?

31.08.2015, godz. 07:15
Na Wspólnej odcinek 2136, Ola Zimińska (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej odcinek 2136, Ola Zimińska (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl) foto:

Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" cudem uniknie śmierci! W 2135 odcinku ''Na Wspólnej'' porwane dziewczyny zostaną siłą wepchnięte do furgonetki, która ma je wywieźć do domu publicznego. Po drodze porywacze, których szefem jest Jacek Maciąg (Mateusz Król), zostaną zatrzymani przez policję. W wyniku strzelaniny zginie jedna z porwanych dziewczyn, a Ola przeżyje prawdziwą traumę. Na miejscu tragedii szybko zjawi się Marek (Grzegorz Gzyl) i Daniel (Michał Tomala), który nie mógł pozwolić, żeby Oli coś się stało. Co będzie z Olą w "Na Wspólnej''?

"Na Wspólnej" odcinek 2135 - czwartek, 10.09.2015, o godz. 20.10 w TVN

Ola Zimińska nie przypuszczała, że kiedykolwiek znajdzie się w tak tragicznej sytuacji. Młoda studentka padła ofiarą porywaczy handlujących kobietami. Czy Zimińska wyjdzie z tego cało? Rodzice ruszą córce na pomoc, ale bandyci są gotowi na wszystko. Nie zabraknie ofiar śmiertelnych...

Zobacz: Na Wspólnej. Daniel uratuje Olę z rąk porywaczy

W 2135 odcinku ''Na Wspólnej'' Marek i Daniel wciąż będą szukać Oli. W tym czasie porwane dziewczyny zostaną wywiezione z szopy, w której były uwięzione. Porywacze brutalnie wepchną dziewczyny do samochodu, zwiążą je, zakneblują im usta i ruszą w stronę jednego z domów publicznych w Niemczech.

Po drodze Wali (Katarzyna Hołtra) uda się wyswobodzić. Dziewczyna uwolni resztę, a niedługo później policja zatrzyma samochód do rutynowej kontroli. Porwane nie będą wiedziały co się dzieje i będą siedziały cicho, żeby gangsterzy nie zorientowali się, że udało im się uwolnić. Kiedy samochód ruszy Zimińska dostrzeże policjanta i zacznie krzyczeć.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga zostawi Michała i wyjedzie za granicę! Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

Funkcjonariusze ruszą na pomoc i będą usiłowali zatrzymać samochód. Porywacze zignorują policjantów i zacznie się prawdziwy pościg. W wyniku strzelaniny furgonetka wywróci się i jedna z dziewczyn zginie. W 2136 odcinku ''Na Wspólnej'' na miejscu szybko zjawi się Marek i Daniel. Zimiński przeżyje szok widząc worek przykrywający zwłoki. Na szczęście okaże się, że Ola cudem uszła z życiem. Która z dziewczyn umrze w tragicznym pościgu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: