SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Smolny podejrzany o morderstwo

Na Wspólnej. Smolny podejrzany o morderstwo

12.08.2015, godz. 09:22
Na Wspólnej odcinek 2121, Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka), Korycki (Arkadiusz Nader)
Na Wspólnej odcinek 2121, Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka), Korycki (Arkadiusz Nader) foto:

Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) jest mordercą?! W 2125 odcinku ''Na Wspólnej'' mąż Basi (Grażyna Wolszczak) stanie się głównym podejrzanym w sprawie śmierci Koryckiego (Arkadiusz Nader). Arogancki budowlaniec podpadnie Smolnemu za niedoróbki i źle wykonaną instalację grzewczą. Między mężczyznami dojdzie nawet do bójki. Kiedy Smolny ochłonie będzie chciał przeprosić majstra, ale Korycki będzie już martwy... W nowych odcinkach ''Na Wspólnej'' Smolny będzie musiał udowodnić, że nikogo nie zabił. Jeśli tego nie zrobi trafi do więzienia.

"Na Wspólnej" odcinek 2119 - wtorek, 25.08.2015, o godz. 20.10 w TVN

Krzysztof Smolny miał już poważne problemy z prawem. W jego samochodzie policja znalazła narkotyki. Mąż Basi natychmiast trafił na posterunek i niewiele brakowało, żeby został skazany.

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza i Smolny będą mieli romans?!

Po przygodzie z haszyszem Smolnemu zostaną postawione jeszcze poważniejsze zarzuty. W 2125 odcinku ''Na Wspólnej'' okaże się, że być może jest wmieszany w morderstwo!

W drzwiach mieszkania Basi i Smolnego niespodziewanie pojawią się funkcjonariusze. Policjanci poinformują Smolnego, że Korycki nie żyje. Podejrzanym o zabicie go będzie właśnie Krzysztof. Powód? To właśnie on jako ostatni wdał się z nim w awanturę i doszło do bójki.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta będzie mamą Julki. Córka Igora zaakceptuje jego kochankę

Po ochłonięciu Krzysztof próbował skontaktować się z budowlańcem, ale nie mógł się dodzwonić. Dochodzenie policji wykaże, że Korycki został zamordowany. Czy Smolny, który już raz wszedł w konflikt z prawem, będzie umiał udowodnić, że jest niewinny? Kłopoty to ostatnio specjalność Smolnego...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: