SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga odejdzie od Michała do Iwa? Michał dowie się o zdradzie Kingi?

Na Wspólnej. Kinga odejdzie od Michała do Iwa? Michał dowie się o zdradzie Kingi?

19.08.2015, godz. 12:30
Na Wspólnej odc. 2121. Iwo (Jakub Wieczorek), Kinga (Ilona Wrońska)
Na Wspólnej odc. 2121. Iwo (Jakub Wieczorek), Kinga (Ilona Wrońska) foto: TVN/X-NEWS, nawspolnej.tvn.pl

Co będzie z Kingą (Ilona Wrońska) z "Na Wspólnej"? Czy zakończy romans z Iwem (Jakub Wieczorek)? Kiedy Michał (Robert Kudelski) dowie się o zdradzie żony to przecież będzie koniec ich małżeństwa? A może wcześniej Kinga odejdzie od męża do kochanka? W 2122 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowska nie jest w stanie opanować się przed zdradzieckim pożądaniem. Wystarczy jedno słowo Iwa, a ona znów ląduje w jego łóżku. I nawet strach przed tym, że Michał pozna prawdę, nie jest w stanie jej powstrzymać.

"Na Wspólnej" odcinek 2122 - środa, 19.08.2015, o godz. 20.10 w TVN

Romans Kingi i Iwa w "Na Wspólnej" to obecnie najgorętszy serialowy wątek. Bo nie dość, że Kinga zdradza męża tuż po ślubie, to jeszcze twórcy serialu zadbali o to, by sceny seksu niewiernej Brzozowskiej rozpaliły wyobraźnię widzów. Atmosferę podkręca jeszcze fakt, że Michał nawet się nie domyśla, że żona przyprawia mu rogi. A Kingę powoli zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga zostawi Michała i wyjedzie za granicę! Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

W 2122 odcinku "Na Wspólnej" Michał zauważa dziwnego zachowanie żony i pyta wprost o co chodzi. Kiedy z jego ust padają słowa: "Kinga musimy porozmawiać... Ile to już trwa?", Brzozowska spodziewa się, że mąż odkrył jej romans z Iwem. Ale Michał jeszcze nic nie wie. Wmawia sobie, że ślub jeszcze bardziej scementował ich miłość, że są razem szczęśliwi.

Sprawy zaczynają się komplikować kiedy Iwo wraca do pracy w firmie Kingi. Brzozowska wpada w panikę, bo obawia się plotek. Wcześniej czy później ktoś bowiem zorientuje się, że ją i Iwa coś łączy. Żąda, by kochanek się zwolnił!

Zobacz: Na Wspólnej. Czy Ilona Wrońska wróci do serialu?

Iwo wie, jak przekonać Kingę do zmiany zdania - zabiera ją do siebie i znowu robi się namiętnie. Kinga zupełnie zatraca się w tym romansie. Do tego stopnia, że nie ma już ochoty na łóżkowe igraszki z mężem. Kochanek w zupełności jej wystarcza. Wieczorem Michał bezskutecznie próbuje namówić żonę na seks...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: