SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Smolny zdradzi Basię z prostytutkami

Na Wspólnej. Smolny zdradzi Basię z prostytutkami

18.03.2016, godz. 15:15
Na Wspólnej. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)
Na Wspólnej. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) foto: TVN/X-NEWS

Jeden skok w bok w "Na Wspólnej" zniszczy małżeństwo Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofa Smolnego (Łukasz Konopka)? Wszystko na to wskazuje, bo tym razem Smolny naprawdę przesadzi. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" mąż Basi po pijaku wyląduje w łóżku z prostytutkami. A dowodem na zdradę Krzysztofa będą jego zdjęcia z paniami do towarzystwa.

Małżeństwo Basi i Smolnego z "Na Wspólnej" od samego początku nie było idealne. Wybuchowy charakter Krzysztofa, sposób w jaki traktował podwładnych w wydawnictwie, w którym jeszcze do niedawna pracowali razem, uzależnienie od haszyszu...

Basia naprawdę jest tolerancyjną żoną, która wiele zniosła. Nawet kłamstwa ukochanego, który przez długi czas oszukiwał ją, że się leczy u psychologa.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia poroni?! Kochanka Michała wmówi mu, że straciła dziecko

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016 małżonków czekają duże życiowe zmiany, które zaważą na ich wspólnej przyszłości. Smolny nie wróci do pracy w firmie gdzie szefową jest teraz Basia. Spróbuje rozkręcić własny biznes z nowo poznanym inwestorem. I od razu wpakuje się w poważne kłopoty.

Patrz: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o lesbijskim seksie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

Pomyślne rozmowy o interesach skończą się nie tylko mocno zakrapianym alkoholem spotkaniem, ale również…  upojną nocą z innymi kobietami. Pijany Smolny wyląduje w hotelu z paniami do towarzysztwa. Zdradzi żonę z prostytutkami?

W ręce Basi trafiają zdjęcia męża w niedwuznacznych pozach w kochankami. To będzie dla niej wystarczający dowód zdrady Smolnego. Czy tym razem Krzysztof też dostanie szansę od żony, żeby jakoś się z tego wytłumaczyć? A może Basia od razu wyrzuci go z domu i zakończy to małżeństwo? Widzowie dowiedzą się tego w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: