SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Nowe odcinki serialu w wakacje tracą widzów

Na Wspólnej. Nowe odcinki serialu w wakacje tracą widzów

21.07.2016, godz. 10:55
Na Wspólnej. Marta Wierzbicka, Małgorzata Socha, Joanna Jabłczyńska, Ilona Wrońska, Ewa Gawryluk, Bożena Dykiel
Na Wspólnej. Marta Wierzbicka, Małgorzata Socha, Joanna Jabłczyńska, Ilona Wrońska, Ewa Gawryluk, Bożena Dykiel foto: TVN

Porażka serialu "Na Wspólnej"! Wyniki oglądalności produkcji TVN nie pozostawiają wątpliwości - nowe odcinki "Na Wspólnej" emitowane w wakacje tracą widzów i gromadzą przed telewizorami mniej Polaków niż te pokazywane w wiosennej ramówce. Losy bohaterów "Na Wspólnej" śledzi nieco ponad 2 mln osób, ale mimo to telewizja TVN wygrywa walkę o widza z innymi stacjami.

"Na Wspólnej" w wakacje od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

"Na Wspólnej" to jedyny polski serial, którego premierowe odcinki można obejrzeć przez całe lato. TVN, tak jak w zeszłym roku, postanowiło nie przerywać emisji "Na Wspólnej" na wakacje. Stacja liczyła na to, że dzięki temu pokona konkurencję i w wieczornym paśmie przyciągnie przed telewizory więcej widzów niż Telewizja Publiczna i Polsat. I nie myliła się, choć w tym przypadku sukces jest tylko połowiczny. Bo "Na Wspólnej" nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród Polaków.

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka. Niania Teresa ucieknie z synem Ilony i Maksa

Wakacyjne odcinki „Na Wspólnej” gromadzą mniej widzów, niż odcinki serialu pokazywane od września 2015 roku do czerwca 2016, czyli przez całą jesienną i wiosenną ramówkę. Z danych, które publikuje portal wirtualnemedia.pl wynika, że od dnia, w którym rozpoczęto letnią emisję "Na Wspólnej" nieco ponad 2,1 mln osób zasiada przed telewizorami. To 200 tysięcy mniej widzów niż w normalnie.

Zobacz: Na Wspólnej. Kasia Berg w szpitalu po dopalaczach

Produkcja TVN gorzej wypada też w porównaniu z 2015 rokiem, kiedy to wakacyjne odcinki "Na Wspólnej" śledziło 2,3 mln oglądających. Na słabe wyniki oglądalności być może wpłynęły relacje z meczów rozgrywanych w ramach Euro 2016. Poza tym latem Polacy rzadziej oglądają telewizję, a "Na Wspólnej" mogą przecież też zobaczyć za darmo w internecie w serwisie player.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: