SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola ucieknie do kochanki Klaudii. Zimińscy nie zgodzą się na lesbijski romans córki

Na Wspólnej. Ola ucieknie do kochanki Klaudii. Zimińscy nie zgodzą się na lesbijski romans córki

19.03.2016, godz. 19:39
Na Wspólnej odc. 2251. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2251. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Lesbijski romans w "Na Wspólnej" sprowokuje awanturę w rodzinę Zimińskich! W nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016 Danuta (Lucyna) i Marek (Grzegorz Gzyl) dowiedzą się, że ich córka została lesbijką. Rodzice Oli nie zaakceptują jej miłości do Klaudii (Julia Trembecka). Dojdzie do poważnej kłótni, która skończy się ucieczką Oli z rodzinnego domu. Młoda Zimińska zamieszka ze swoją kochanką.

Gorący romans Oli i Klaudii w "Na Wspólnej" rozpocznie się od pocałunku na imprezie. W 2244 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą jak bliskie przyjaciółki całują się po pijaku. Kilka dni później, w 2247 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyny wylądują razem w łóżku.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka o lesbijskim seksie Oli i Klaudii: Wolę seks z kobietami

Sceny lesbijskiego seksu Oli i Klaudii nie będą rzadkością w nowych odcinkach serialu wiosną 2016. Pomiędzy Olą a Klaudią obudzi się prawdziwe uczucie. Ale zakochane lesbijki będą musiały stawić czoła bardzo poważnym problemom i wyzwaniom, jakie przyniesie im los. Przede wszystkim rodzicom Oli.

Miłosną sielankę lesbijek przerywie Marek, który pewnego dnia zauważy jak Ola całuje się na ulicy z dziewczyną. Zimińscy  nie będa mogli pogodzić się z tym, że ich córka jest w związku z kobietą! Pomiędzy Olą a jej rodzicami dojdzie do potężnej awantury. Młoda Zimińska ucieknie z domu do Klaudii.

Patrz: Na Wspólnej. Julia poroni?! Kochanka Michała wmówi mu, że straciła dziecko

Awantura u Zimińskich o związek Oli z Klaudią doprowadzi do rozłamu w rodzinie? Niestety tak. Ola zerwie kontakty z rodzicami dopóki nie zaakceptują jej miłości do Klaudii. Minie sporo czasu nim Danuta i Marek pogodzą się z tym, że ich córka zmieniła orientację seksualną.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: