SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola lesbijką. Zakocha się w studentce Klaudii

Na Wspólnej. Ola lesbijką. Zakocha się w studentce Klaudii

22.01.2016, godz. 15:52
Na Wspólnej. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Zaskakujący punkt zwrotny w "Na Wspólnej" w życiu Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka). W nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016 Ola zda sobie sprawę, że jest lesbijką! Widzowie zobaczą narodziny kontrowersyjnej miłości Oli do Klaudii (Jula Trembecka), studentki prawa, która w 2221 odcinku "Na Wspólnej" dołączy do grupy Zimińskiej na uczelni. Dziewczyny od razu połączy nić sympatii, która z czasem rozwinie się w poważniejsze uczucie.

"Na Wspólnej" odcinek 2221 - czwartek, 11.02.2016, o godz. 20.15 w TVN

Szok w "Na Wspólnej"! Ola Zimińska będzie lesbijką. Po wielu miłosnych perypetiach, kilku poważnych romansach i ostatnich traumatycznych przeżyciach związanych z porwaniem, scenarzyści kolejny raz zaskoczą fanów "Na Wspólnej" losami Oli, która wkrótce odkryje, że jej orientacja seksualna uległa zmianie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Michał zdradzi kochankę z byłą żoną, Kingą

Wiosną 2016 w "Na Wspólnej" widzowie zobaczą kontrowersyjny wątek miłości Oli do studenki Klaudii. Czy uczuczie, które połączy ją z nową koleżanką z uczelni okaże się tym, o którym całe życie marzyła Zimińska?

Jak na bliską znajomość Oli z Klaudią zareagują jej rodzice - Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl)? To na razie tajemnica, ale już wiadomo, że w życiu Oli znów będzie się sporo działo.

A zacznie się dość niewinnie. W 2221 odcinku "Na Wspólnej" na roku Oli pojawii się nowa studentka, Klaudia. Dziewczyna zrobi na wszystkich wrażenie błyskotliwością i oryginalną osobowością. Od razu zaprzyjaźni się z Zimińską, wywołując tym samym zazdrość u Indiany (Przemysław Wyszyński) i Konrada (Igor Obłoza), którzy też będą liczyć na bliską znajomość z Klaudią.

Z czasem Olę i Klaudię zacznie łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. Olka odkryje, że zakochała się w nowej przyjaciółce.

Patrz: Na Wspólnej. Filip Chajzer w Na Wspólnej. Kogo zagra? ZDJĘCIE z planu

Lesbijska miłość Oli do Klaudii na pewno będzie wstrząsem dla wielu fanów "Na Wspólnej", bo do tej pory Zimińska prowadziła dość burzliwe życie miłosne i miała na koncie kilka poważnych romansów.

Ze swoją pierwszą miłością - Danielem (Michał Tomala), żonatym prawnikiem Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski), dilerem narkortyków Oliwierem (Mikołaj Roznerski). Ostatnio wpadła też w sidła handlarza żywym towarem - Jacka Maciąga (Mateusz Król), który ją porwał i próbował wywieźć do domu publicznego do Niemiec.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: