SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Nowe odcinki Na Wspólnej przez wakacje 2016 w TVN

Na Wspólnej. Nowe odcinki Na Wspólnej przez wakacje 2016 w TVN

19.05.2016, godz. 10:30
 Na Wspólnej 2014 - nowa czołówka. Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN! To już pewne, że w letniej ramówce TVN nie zabraknie nowych odcinków "Na Wspólnej". Tak jak w zeszłym roku stacja nie przerywa emisji serialu na wakacje. A to oznacza, że widzowie "Na Wspólnej" nie będą musieli żegnać się ze swoimi bohaterami. Premierowe odcinki "Na Wspólnej" latem mają zachęcić widzów, by oglądali też serial jesienią 2016 kiedy startują nowe ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.

Wakacje z "Na Wspólnej" na pewno będą emocjonujące. Scenarzyści serialu zadbają o tym, by przyciągnąć uwagę widzów. Nie zabraknie nagłych zwrotów akcji, nowych bohaterów, romansów, zdrad i intryg. Do tego także życiowe dramaty, wzruszające sceny przeplatane z chwilami szczęścia. Słowem wszystko to, czego nie brakuje w życiu bohaterów "Na Wspólnej".

Patrz: Na Wspólnej. Powrót brata Igora. Krzysztof Chodorowski w Na Wspólnej jako Tomek, drugi syn Leszka

Tak jak w zeszłym roku TVN nie rezygnuje z emisji nowych odcinków "Na Wspólnej" podczas wakacji. W letniej ramówce TVN stawia bowiem na produkcje, które mogą zapewnić stacji wyskokie wyniki oglądalności. Oprócz "Na Wspólnej" będzie można też obejrzeć premierowe programy: "Projekt Lady", "Polowanie na mieszkanie" i "Dom marzeń".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

Wyniki oglądalności "Na Wspólnej" podczas wakacji 2015 nie pozostawiły wątpliwości, że premierowe odcinki gromadziły przed telewizorami więcej widzów niż te pokazywane pod koniec sezonu wiosennego. Serial TVN ogląda średnio średnio 2,57 mln widzów. Podczas emisji "Na Wspólnej" przegrywa jednak walkę o widza z serialem "Barwy szczęścia”. Jednak latem nie będzie aż takiej konkurencji.

Emisja "Na Wspólnej" w wakacje może sprawić, że serial przyciągnie nowych widzów, którzy będą dalej go oglądać także jesienią kiedy między stacjami telewizyjnymi rozpoczyna się wojna na ramówki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: