SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia w ciąży! Michał Brzozowski będzie ojcem

Na Wspólnej. Julia w ciąży! Michał Brzozowski będzie ojcem

07.02.2016, godz. 13:42
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek)
Na Wspólnej odcinek 2224, Michał (Robert Kudelski), Julia (Katarzyna Kołeczek) foto: TVN/X-NEWS

Szok w "Na Wspólnej"! Tuż po tym jak Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) decydują się do siebie wrócić i wycofać z sądu pozew rozwodowy wychodzi na jaw, że Julia (Katarzyna Kołeczek) jest w ciąży. Kochanka Michała spodziewa się jego dziecka, a to oznacza, że przyszłość małżeństwa Brzozowskich znów rysuje się w czarnych barwach.

Po zdradzie Kingi wszystko wskazywało na to, że jej małżeństwo z Michałem zakończy się rozwodem. Ale między Brzozowskimi wciąż jest namiętność, a może nawet miłość, o której nie potrafią zapomnieć.

Patrz: Na Wspólnej. Ola na pierwszej randce z lesbijką Klaudią

Kiedy w 2220 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 10.02.2016 w TVN) Michał zdradza Julię ze swoją żoną przez długi czas nie może dojść do siebie. W końcu prosi Kingę, by zapomnieli o tym co się stało. A przed Julią ukrywa, że uległ miłosnym pieszczotom w ramionach żony.

Jak jednak walczyć z tak silnym pożądaniem? Michał dochodzi do wniosku, że przy kochance nigdy nie poczuje tego, co przy żonie. Mieszka z Julią, razem wychowują Ignasia (Bartek Kaszuba) i jej syna, ale to nie jest to. W 2225 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek, 18.02.2016 w TVN) Michał otrzymuje zawiadomienie o terminie rozprawy rozwodowej z Kingą, jednak drze pismo. Natomiast Kinga rezygnuje ze stażu w Londynie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta aresztowana za przekręty finansowe

Następnego dnia Brzozowscy spotykają się w parku na kolejnej sekretnej randce. Tym razem podejmują decyzję co dalej z ich małżeństwem. W 2226 odcinku "Na Wspólnej" Kinga przyjmuje propozycję Michała, by zrezygnowali z rozwodu i jeszcze raz spróbowali być rodziną.

Z kolei nieświadoma niczego Julia prosi Michała, żeby po jego rozwodzie wyjechali gdzieś razem. Brzozowski okłamuje ją, że nie wie, kiedy odbędzie się rozprawa. Julia widziała jednak wezwanie z sądu...

Szczęście Kingi i Michała nie trwa jednak długo. Wkrótce po tym jak do siebie wracają Julia obwieszcza kochankowi, że jest w ciąży i spodziewa się jego dziecka. Co na to Michał? Czy zostanie z Julią i rozwiedzie się z Kingą? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: