SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Dramat Elżbiety. Mąż kochanki Igora zniszczy jej życie

Na Wspólnej. Dramat Elżbiety. Mąż kochanki Igora zniszczy jej życie

08.12.2015, godz. 15:15
Na Wspólnej odc. 2180. Elżbieta (Paulina Chapko), Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski)
Na Wspólnej odc. 2180. Elżbieta (Paulina Chapko), Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski) foto: TVN/X-NEWS

Tragedia w "Na Wspólnej". Elżbieta (Paulina Chapko) i Igor (Kuba Wesołowski) kochają się i chcą stworzyć razem rodzinę, ale ich związkowi wciąż zagraża mąż Elżbiety. Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski) próbował już różnych sztuczek, by odzyskać żonę. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" na początku 2016 posunie się jeszcze dalej. Elżbieta zapłaci wysoką cenę za to, że zostawiła Marcinka dla Igora!

Co Marcinek z "Na Wspólnej" zrobi Elżbiecie?

Mąż Elżbiety Marcinek z "Na Wspólnej" zamieni jej życie w koszmar? Bogaty, wpływowy i nieobliczalny biznesmen nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Dopóki Elżbieta jest jego żoną, nie zamierza odpuścić. Marcinek nie może bowiem pogodzić się z myślą, że Elżbieta odeszła do Igora i układa sobie życie z kochankiem, który do pięt mu nie dorasta.

Patrz: Na Wspólnej. Weronika w depresji po śmierci Adama widzi ducha męża

W nowych odcinkach "Na Wspólnej", które w TVN będzie można oglądać na początku 2016 roku w wątku Elżbiety, Igora i Marcinka rozegrają się naprawdę dramtyczne sceny. Paulina Chapko w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" przyznała, że jej bohaterka jeszcze długo nie zazna spokoju i pełnego szczęścia u boku kochanka.

-
Czeka ich jeszcze wiele przeszkód. Marcinek nie da za wygraną i nie wypuści tak szybko z rąk swojej żony. Za sprawą jego forteli moja bohaterka znajdzie się w dramatycznej sytuacji. Zapewniam - będzie się dział - zapowiedziała Elżbieta z "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Pogrzeb Adama Roztockiego. Weronika przeżyje dramat - ZDJĘCIA

Czy kochanka Igora, która poszła za głosem serca i dla tej miłości zniszczyła swoje małżeństwo z milionerem tyranem, pożałuje swojej decyzji? Uczucie do Igora daje jej siłę, by przeciwstawić się Jakubowi, ale jak długo to potrwa.

Co jeszcze wymyśli Marcinek, żeby zniszczyć Elżbiecie życie? Nowe odcinki "Na Wspólnej" kryją w sobie wiele tajemnic i zapowiadają się naprawdę intrygująco.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: