SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Anna Guzik wróciła do Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

Na Wspólnej. Anna Guzik wróciła do Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

25.06.2016, godz. 10:00
Na Wspólnej odcinek 2333, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Na Wspólnej odcinek 2333, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach) foto: AKPA/TVN

Anna Guzik po urodzeniu bliźniaczek wróciła na plan serialu Na Wspólnej i to w dramtycznym momencie dla jej bohaterki Żanety. Właśnie powstają sceny, w których Mania (Zuzia Kaszuba) trafia do szpitala. Córka Żanety i Grzegorza Zięby (Leszek Lichota) będzie w ciężkim stanie, ale lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, by ją uratować. Odcinki "Na Wspólnej", w których widzowie zobaczą te trzymające w napięciu momenty w TVN pojawią się dopiero późną jesienią 2016.

Anna Guzik na początku marca po raz pierwszy została mamą, ale nie mogła sobie pozwolić na zbyt długi urlop macierzyński. Zaledwie trzy miesięce po urodzeniu córek - Basi i Niny - wróciła na plan "Na Wspólnej". Scenarzyści serialu przygotowali bowiem dla Żanety i całej rodziny Ziębów wyjątkowo tragiczne przeżycia. Mania, córka Żanety i jej byłego męża Grzegorza, syna Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) wyląduje w szpitalu, a jej życie będzie zagrożone.

Patrz: Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

- Strasznie cieszę się, że jest jakiś dramatyczny wątek, bo przez długi czas w życiu Żanety było szczęście i radość. Dla aktora największym wyzwaniem są takie właśnie sceny związane ze zdrowiem jej córki - powiedziała Anna Guzik w wywiadzie dla programu "Dzień dobry TVN". Przy okazji opowiedziała o tym jak udaje jej się pogodzić pracy zawodową z obowiązkami rodzinnymi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

Okazuje się, że Anna Guzik korzysta z pomocy swojej mamy, teściowej i męża Wojciecha Tylki, którzy pod jej nieobecność opiekują się dziećmi. Ale oczywiście tęskni za córkami kiedy jest daleko od nich.

- Jak jestem w domu z dziećmi to mam ochotę się czasami wyrwać. Jak wyjadę na jeden dzień, to już chcę wracać. Taka krótka przerwa od obowiązków jest ważna jeśli chodzi o komfort psychiczny. Na razie powoli wracam po dłużej przerwie do "Na Wspólnej". Teraz mam taką ilość scen w "Na Wspólnej", że cały czas skupiam się na pracy - przyznała aktorka.

Anna Guzik na razie nie mogła zdradzić co się stanie z Manią i czy córka Żanety będzie chora. Ale sądząc po ujęciach zza kulis "Na Wspólnej" sytuacja będzie bardzo poważną. O życie Mani będą drżeć nie tylko Żaneta i jej mąż Wojtek (Wojciech Błach), który kocha pasierbicę jak własną córkę, ale także dziadkowie Ziębowie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WYWIAD z Anną Guzik >>>


Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: