SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka zostawi Rafała dla stażysty Darka

Na Wspólnej. Agnieszka zostawi Rafała dla stażysty Darka

20.06.2016, godz. 14:45
Na Wspólnej 2289, Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz)
Na Wspólnej 2289, Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz) foto: TVN/X-NEWS

Kontrowersyjny romans w "Na Wspólnej" wywoła spory skandal! To już pewne, że Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) zdradzi Rafał (Lech Mackiewicz) z stażystą Darkiem Żbikiem (Michał Mikołajczak). Żeby jednak było jeszcze ciekawej, to w nowych odcinkach "Na Wspólnej" 50-letnia prawniczka zostawi swojego partnera dla dwa razy młodszego kochanka. Nie ma się jednak co dziwić, że odtrącona Agnieszka poszuka pocieszenia w ramionach Darka. W końcu Rafał już od dawna nie spełnia się w roli kochanka i towarzysza życia.

To było do przewidzenia, że wcześniej czy później Agnieszka i Darek z "Na Wspólnej" będą mieli romans! Z każdym dniem bowiem relacja między młodym aplikantem a jego szefową robi się coraz bardziej niebezpieczna.  Niebawem widzów "Na Wspólnej" czeka pierwszy namiętny pocałunek Agnieszki i Darka, a wcześniej ich wspólne wyjście na Bal Prawnika.

Patrz: Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

Pytanie tylko czy Żbik myśli poważnie o swojej szefowej, czy też zależy mu na szybkim uwiedzeniu prawniczki, by zdobyć mocną pozycję w jej kancelarii. Jedno jest pewne - Agnieszka będzie oczarowała Darkiem do tego stopnia, że zaryzkuje dla niego przyszłość swojego związku z Rafałem. O ile w ogóle to można jeszcze nazwać związkiem. Od dłuższego czasu Rafał traktuje Agnieszkę jak powietrze, zupełnie nieświadomie wpycha ją w ramiona innego mężczyzny.

Romans Agnieszki i Darka będzie jednym z bardziej szokujących wątków w "Na Wspólnej", bo nie dość, że kochanków dzieli spora różnica wieku, to jeszcze Darek jest podwładnym Olszewskiej.

Katarzyna Walter w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" uprzedziła widzów, że Agnieszka stanie się bohaterką skandalu, bo rozpadnie się jej związek z Rafałem. Aktorka stara się jednak tłumaczyć postać, którą gra w "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

- Kiedy matka Rafała trafiła do ośrodka, on znalazł sobie nową pasję. Myślę, że żadna kobieta nie zniosłaby dłużej takiego odtrącenia. Trzeba przy tym zauważyć, że Agnieszka ma pięćdziesiąt parę lat, tak jak ja, i potrzebuje od partnera szczególnego wsparcia. Nam, starzejącym się kobietom, jest trudno - toczymy walkę o to, żeby udowodnić sobie, że nadal jesteśmy potrzebne światu. A poza tym jesteśmy kobietami, a nie kawałkiem ciała - powiedziała gwiazda "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: