SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Norbert w łóżku z Patrycją za pieniądze - ZWIASTUN 2252 odcinka

Na Wspólnej. Norbert w łóżku z Patrycją za pieniądze - ZWIASTUN 2252 odcinka

30.09.2016, godz. 07:30
Na Wspólnej odc. 2352. Norbert (Michał Malinowski), Patrycja (Anna Gzyra)
Na Wspólnej odc. 2352. Norbert (Michał Malinowski), Patrycja (Anna Gzyra) foto: TVN/X-NEWS

Namiętny romans Norberta (Michał Malinowski) z "Na Wspólnej" znów zrobi z niego playboya, ale tym razem młody striptizer zostanie też utrzymankiem swojej bogatej kochanki. W 2352 odcinku "Na Wspólnej" Patrycja (Anna Gzyra) zaprasza Norberta do swojego domu na prywatny pokaz tańca erotycznego. Seksowna właścicielka pubu, w którym niedawno imprezował Norbert, liczy na obiecującą randkę i seks bez zobowiązań. Taki układ jak najbardziej pasuje Norbertowi. Zobaczcie zwiastun 2352 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2352 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Anna Gzyra dołączyła do obsady "Na Wspólnej", a jej bohaterka może w krótkim czasie wywołać spore zamieszanie w życiu Norberta, młodego studenta i striptizera, który ma za sobą nieudany romans w mężatką Kaliną (Karolina Nowakowska).

Patrz: Na Wspólnej. Igor zajmie się wdową Wiką. Odda żonie Maćka swoje oszczędności

Znajomość Patrycji i Norberta rozwija się bardzo szybkim tempie. Już podczas pierwszego spotkania w pubie Patrycji, w którym tancerz erotyczny świętował swój sukces po debiutanckim występie i pierwszą wypłatę, stało się jasne, że kobieta ma ochotę na bliższą znajomość. Gdy Norbertowi zabrakło mu pieniędzy na opłacenie rachunku, z pomocą przyszła mu właścicielka lokalu. Atrakcyjna Patrycja w zamian za pomoc poprosiła o numer telefonu do Norberta.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika zapomni o zmarłym Adamie! Córka Antosia nie wybaczy tego matce

W 2352 odcinku "Na Wspólnej" Patrycja dzwoni do swojego dłużnika, bo chce się z nim znowu spotkać. Norbert wiele obiecuje sobie po tej randce. Domyśla się bowiem o co chodzi Patrycji, więc radzi się Bruna (Dawid Czupryński), jakie prezerwatywy zabrać na to spotkanie. Bruno stwierdza z przekąsem, że przyjaciel zapomniał już o Kalinie i wraca do starej formy playboya, który zmieniał kobiety jak rękawiczki.

Podczas spotkania Patrycja proponuje, aby przenieśli się do jej mieszkania, gdzie Norbert miałby zatańczyć tylko dla niej. W domu chłopak porywa Patrycję do tańca i zaczyna namiętnie całować. Para szybko ulega pożądaniu i spędza razem namiętne chwile w łóżku.

Dla obojga seks jest jednak tylko zabawą, sposobem, by się zrealaksować, bo tak naprawdę nic ich nie łączy. Ich erotyczna znajomość rozwinie się jednak w niespodziwanym kierunku, bo Patrycja zacznie płacić Norbertowi za seks randki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2352 odcinka "Na Wspolnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: