SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Norbert i Bruno striptizerami. Pierwszy występ na scenie - ZWIASTUN 2334 odcinka

Na Wspólnej. Norbert i Bruno striptizerami. Pierwszy występ na scenie - ZWIASTUN 2334 odcinka

30.08.2016, godz. 15:30
Na Wspólnej odc. 2334. Norbert (Michał Malinowski), Bruno (Dawid Czupryński)
Na Wspólnej odc. 2334. Norbert (Michał Malinowski), Bruno (Dawid Czupryński) foto: TVN/X-NEWS

Tak gorących scen w "Na Wspólnej" jeszcze nie było! Tym razem jednak nie chodzi o miłosne ekscesy bohaterów, ale o odważny występ półnagich mężczyzn, który zapewne będzie wielką niespodzianką dla damskiej części widowni. W 2334 odcinku "Na Wspólnej" Norbert (Michał Malinowski) i Bruno (Dawid Czupryński) zadebiutują na scenie jako striptizerzy. Zobaczcie ich erotyczny taniec, który rozpali do czerwności pierwsze klientki.

"Na Wspólnej" odcinek 2334 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Pierwszy erotyczny występ Norbert i Bruno z "Na Wspólnej" mają już za soba, ale nie należał on do udanych. Przyjaciele dopiero uczyli się fachu chippendalsów. Kilka dni temu podczas występu na wieczorze panieńskim Bruno, w przeciwieństwie do Norberta, czuł się bardzo nieswojo i co chwilę popełniał błędy w układzie tanecznym. W pewnym momencie zawstydzony uciekł z parkietu. Za to Norbert czuł się w roli tancerza, jak ryba w wodzie.

Patrz: Na Wspólnej. Gosia i Błażej zostaną kochankami

W 2334 odcinku "Na Wspólnej" przychodzi pora na  pierwszy profesjonalny występ striptizerów.Po pierwszej wpadce Bruno stara się dać z siebie wszystko. Wie, że szef cały czas nie jest do niego przekonany. Erotyczne pląsy półnagich mężczyzn wzbudzają euforię wśród pań. Norbert i Bruno odnoszą sukces. Podobają się tak bardzo, że kobiety proszą ich, by zostali na ich gorącej imprezie!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba pozna prawdę o swoim ojcu! Nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego

Jak aktorzy z "Na Wspólnej" poradzili sobie w rolach tancerzy erotycznych? - Bardzo lubię tańczyć. Czułem się fantastycznie w tej scenie. Największą trudność sprawiło mi zrywanie koszulki - zdradził Michał Malinowski w programie "Dzień Dobry TVN". Dawid Czupryński zaznaczył jednak, że wcześniej musili iść na solarium. - Jak się dowiedziałem, że mamy taki wątek to przez dwa tygodnie przygotowywałem się na siłowni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2334 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: