SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Znamy największą tajemnicę serialu

Na Wspólnej. Znamy największą tajemnicę serialu

29.07.2017, godz. 11:11
Na Wspólnej, odcinek 2345, Basia (Grażyna Wolszczak)
Serialowa Basia (Grażyna Wolszczak) z "Na Wspólnej" zdradziła największą tajemnicę produkcji. foto: x-news

Grażyna Wolszczak, czyli Basia z serialu "Na Wspólnej" postanowiła zdradzić największa tajemnicę serialu! Pytanie, które zadają sobie widzowie w całej Polsce aż do tej pory pozostało bez odpowiedzi. Po 14 latach serialowa Basia wyznała prawdę. Co naprawdę wydarzyło się w serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2519 w czwartek, 27.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Czy pamiętacie psa Korka z serialu "Na Wspólnej"? Śliczny wyżeł weimarski w momencie dołączenia do serialu "Na Wspólnej" miał niecałe cztery miesiące. Obecny w rodzinie Basi przez jakiś czas, nagle zaginął w tajemniczych okolicznościach, pozostawiając widzów bez odpowiedzi.

- Bardzo mnie to śmieszy, że dostaję takie pytanie „co się stało z Korkiem?”. Historia jest banalna!  Korek był drugą istotą po Kubusiu... Pierwszym Kubusiu, który odmawiał grania - aktorka nie wytrzymała i parsknęła śmiechem podczas udzielania wywiadu dla "Świata Seriali" - Jak Korek wchodził na halę, to nie daj Boże się go na chwileczkę spuściło ze smyczy albo z jakiegoś kontaktu, to dawał szpula i znikał! Było to naprawdę skomplikowane albo... - pani Grażyna Wolszczak znowu nie wytrzymała - Albo trzeba było mieć wiecznie jakąś kiełbasę i go czymś nęcić, żeby współpracował.
- To był pies drugiej kierowniczki produkcji, Beci. I kiedy Becia odeszła do innej produkcji, to wszyscy poczuliśmy ulgę - śmiała się serialowa Basia z "Na Wspólnej".

Fani "Na Wspólnej" jeszcze w 2015 wciąż pytali o nieszczęsnego Korka. W międzyczasie na Facebooku powstały różnej maści strony o nim... Pies doczekał się nawet własnego dowodu osobistego. Podziękowania dla Grażyny Wolszczak za rozwianie tajemnicy zaginięcia Korka po kilkunastu latach!

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2525: Ziębowie wygrają milion? Znamy odpowiedź!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: