SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Mirosław Baka potworem w Na Wspólnej. Janusz katował dzieci z sierocińca

Na Wspólnej. Mirosław Baka potworem w Na Wspólnej. Janusz katował dzieci z sierocińca

06.07.2016, godz. 17:33
Na Wspólnej odc. 2304. Janusz Szymaniak (Mirosław Baka), Michał Brzozowski (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 2304. Janusz Szymaniak (Mirosław Baka), Michał Brzozowski (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Takiego czarnego charakteru w "Na Wspólnej" jeszcze nie było! Mirosław Baka, który od 2304 odcinka "Na Wspólnej" wcieli się w postać Janusza Szymaniaka, męża dawnej przyjaciółki Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska), na pierwszy rzut oka nie będzie zdradzał swojego prawdziwego oblicza. Ale Michał Brzozowski (Robert Kudelski) od razu rozpozna w nim wychowawcę z domu dziecka, który znęcał się nad sierotami fizycznie i psychicznie. Jedną z jego ofiar był właśnie Michał... Czy Brzozowski zdemaskuje kata z sierocińca?

"Na Wspólnej" odcinek 2304 - czwartek, 7.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Dramatyczne wspomnienia Michała Brzozowskiego z "Na Wspólnej" z domu dziecka powrócą gdy los postawi na jego drodze bewzględnego człowieka, który w przeszłości zamienił jego życie w koszmar. Przypadek sprawi, że w 2304 odcinku "Na Wspólnej" Kinga spotka w nowej szkole Ignasia (Bartek Kaszuba) swoją przyjaciółkę z liceum. Brzozowska zaprosi Magdę (Marzena Bergmann) razem z mężem na kolację. Oczywiście nie będzie miała pojęcia kogo wpuszcza pod swój dach.

Patrz: Na Wspólnej. Basia i Smolny rozwiodą się? Grażyna Wolszczak ujawnia kulisy Na Wspólnej

Wizyta Magdy i Janusza Szymaniaków tylko z pozoru będzie wyglądać na sympatyczne, towarzyskie spotkanie. Bo Michał na widok Janusza zacznie się dziwnie zachowywać. Na jego twarzy pojawi się przerażenie, ale ani Kinga ani Szymaniakowie nie zorientują się o co chodzi. Tym bardziej, że Janusz nie rozpozna w Michale swojego dawnego wychowanka z domu dziecka.

Co innego Brzozowski. Michał od razu przypomni sobie twarz oprawcy z sierocińca, którego nigdy więcej nie chciał spotkać. Podczas rozmowy Janusz mimochodem wspomni o tym, że całe życie był związany ze szkolnictwem. Brzozowski zapyta go, czy w przeszłości robił też coś innego, lecz Szymaniak nie odpowie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

Po wyjściu gości Michał nie powie żonie dlaczego tak dziwnie się zachowywał i skąd te wszystkie pytania. Zadzwoni jednak do swojego przyjaciela z domu dziecka, Marcina (Piotr Nowak), by powiedzić mu, że spotkał bestię z sierocińca. Czy Michał ujawni prawdziwą tożsamość Janusza, wychowawcy z domu dziecka, który znęcał się nad bezbronnymi dziećmi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: