SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał Mikołajczak nowym prawnikiem w Na Wspólnej. Dariusz Żbik namiesza w życiu Weroniki

Na Wspólnej. Michał Mikołajczak nowym prawnikiem w Na Wspólnej. Dariusz Żbik namiesza w życiu Weroniki

26.04.2016, godz. 19:30
Na Wspólnej. Weronika (Renata Dancewicz), Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej. Weronika (Renata Dancewicz), Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak) foto: TVN/X-NEWS

Michał Mikołajczak jako Dariusz Żbik w "Na Wspólnej". Jego bohater zostanie nowym prawnikiem w kancelarii Weroniki (Renata Dancewicz) i Agnieszki (Katarzyna Walter). Młody i ambitny aplikant namiesza w życiu jednej z nich! Której? Możliwe, że wdowa po Adamie (Zbigniew Stryj) zakocha się w młodszym koledze po fachu! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2264 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2264 odcinku "Na Wspólnej" pracę w kancelarii Weroniki i jej przyjaciółki Agnieszki rozpocznie 30-letni prawnik Dariusz Żbik . Początki znajomości prawników nie będą łatwe i ograniczą się do służbowych relacji. Ale być może sytuacja się rozkręci i to własnie Dariusz zajmie miejsce Adama u boku Weroniki?

Zobacz: Na Wspólnej. Julia namówi Michała na dziecko

Na początku nie będzie łatwo. Weronika i Agnieszka przyjmą kogoś innego na miejsce Dariusza, ale on się nie podda i będzie walczyć o swoją posadę. Weronika będzie pod wrażeniem i już pierwszego dnia zaprosi 30-latka do nocnego klubu.

Agnieszka będzie zaskoczona postawą przyjaciółki, ale Roztocka wyjaśni jej, że chodzi tylko o sprawy służbowe. A konkretniej o nową sprawę, którą prowadzi Weronika. Sprawa dotyczy zaginięcia córki Ukrainki, która sprząta w kancelarii prawniczek.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Dramat Zimińskich. Danuta i Marek nie pogodzą się, że Ola jest lesbijką

- Darek zostanie rzucony na głęboką wodę. Będzie pomagał Roztockiej w poszukiwaniach zaginionej dziewczyny. Ale także sporo namiesza w kancelarii i życiu jednej z prawniczek - powiedział Michał Mikołajczak w jednym z ostatnich wywiadów. Czyżby chodziło o 47-letnią wdowę?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: